روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 754
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,473
علیــرغم کــاهش پـــرسنل، اتـــوبوسرانی همچنان در صف اول خدمت رسانی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن می باشد شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از سال ۹۳ شاهد کاهش نیرو و بازنشسته شدن عده کثیری از کارکنان به جهت اتمام سنوات خدمتی می باشد و به همین جهت نسبت به سالهای گذشته با تعداد نیروی انسانی کمتری در حال خدمات رسانی می باشد.
وی افزود: وجود ساختار سازمانی مناسب، روشهای اجرائی کارآمد، تجهیزات و ابزار کار سالم، فضای کار متعادل و از همه مهمتر نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند که برای نیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیردو اساسی ترین وظایف مدیردر سیستم، مدیریت منابع انسانی و کاهش هزینه های مرتبط با آن (دستمزد پرسنل بخش عمده‌ای از هزینه‌های جاری شرکت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد )و در نهایت بالا بردن راندمان کاری وافزایش خدمات و جلب رضایتمندی شهروندان می باشد.
مدیرعامل شرکت واحد تصریح کرد:اتوبوسرانی با برنامه ریزیهای انجام یافته و مدیریت جهادی و استفاده درست و بجا از دانش و مهارتهای نیروی انسانی موجود و همچنین در نظر گرفتن اجرای منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و عمل به آن، باعث شده با توجه به کمبود نیروی انسانی در واحد های مختلف شرکت خللی در روند امورات شرکت و کیفیت خدمات رسانی بوجود نیاید.
جلالی همچنین در پایان تصریح کرد: توجه به اجرای سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از خطوط و امور اتوبوسرانی به بخش خصوصی نیز یکی دیگر از عواملی بوده که باعث گردیده علیرغم کاهش چشمگیر نیروی انسانی خدمات رسانی با روحیه جهادی در حال انجام باشد.
هم چنین به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه جلسه توجیهی اتوبوسرانان اعزامی به مرز مهران با حضور معاون اجرایی و مدیران و مسئولین مربوطه برگزار گردید.
در این جلسه نوتاش معاون اجرایی اتوبوسرانی با عنوان این مطلب که حضور در این کاروان و خدمات دهی به زائرین اربعین سعادتی است که نصیب شما اتوبوسرانان عزیز شده است افزود: تکریم و احترام به زائرین و جلب رضایت آنان مهمترین هدف اصلی کاروان شهید حججی اتوبوسرانی تبریز است.
وی در ادامه بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حرکت با سرعت مطمئنه تاکید کردو افزود: حلاوت خدمت وقتی حاصل میشود که زائرین و هموطنان گرامی این سفر معنوی را با ایمنی وسلامت به پایان برسانند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز