روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,099
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,311
علیــرغم کــاهش پـــرسنل، اتـــوبوسرانی همچنان در صف اول خدمت رسانی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن می باشد شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از سال ۹۳ شاهد کاهش نیرو و بازنشسته شدن عده کثیری از کارکنان به جهت اتمام سنوات خدمتی می باشد و به همین جهت نسبت به سالهای گذشته با تعداد نیروی انسانی کمتری در حال خدمات رسانی می باشد.
وی افزود: وجود ساختار سازمانی مناسب، روشهای اجرائی کارآمد، تجهیزات و ابزار کار سالم، فضای کار متعادل و از همه مهمتر نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند که برای نیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیردو اساسی ترین وظایف مدیردر سیستم، مدیریت منابع انسانی و کاهش هزینه های مرتبط با آن (دستمزد پرسنل بخش عمده‌ای از هزینه‌های جاری شرکت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد )و در نهایت بالا بردن راندمان کاری وافزایش خدمات و جلب رضایتمندی شهروندان می باشد.
مدیرعامل شرکت واحد تصریح کرد:اتوبوسرانی با برنامه ریزیهای انجام یافته و مدیریت جهادی و استفاده درست و بجا از دانش و مهارتهای نیروی انسانی موجود و همچنین در نظر گرفتن اجرای منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و عمل به آن، باعث شده با توجه به کمبود نیروی انسانی در واحد های مختلف شرکت خللی در روند امورات شرکت و کیفیت خدمات رسانی بوجود نیاید.
جلالی همچنین در پایان تصریح کرد: توجه به اجرای سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از خطوط و امور اتوبوسرانی به بخش خصوصی نیز یکی دیگر از عواملی بوده که باعث گردیده علیرغم کاهش چشمگیر نیروی انسانی خدمات رسانی با روحیه جهادی در حال انجام باشد.
هم چنین به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه جلسه توجیهی اتوبوسرانان اعزامی به مرز مهران با حضور معاون اجرایی و مدیران و مسئولین مربوطه برگزار گردید.
در این جلسه نوتاش معاون اجرایی اتوبوسرانی با عنوان این مطلب که حضور در این کاروان و خدمات دهی به زائرین اربعین سعادتی است که نصیب شما اتوبوسرانان عزیز شده است افزود: تکریم و احترام به زائرین و جلب رضایت آنان مهمترین هدف اصلی کاروان شهید حججی اتوبوسرانی تبریز است.
وی در ادامه بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حرکت با سرعت مطمئنه تاکید کردو افزود: حلاوت خدمت وقتی حاصل میشود که زائرین و هموطنان گرامی این سفر معنوی را با ایمنی وسلامت به پایان برسانند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز