روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 884
  • 1,046,888
علیه تراکتور ، علیه ملت؟

منصوریاخیرا روزنامه ورزشی ایران به قلم سعید آقایی مطلبی موهن علیه زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی چاپ کرده است.خلاصه کلام ایشان بدون اینکه نقدی ورزشی به عملکرد این مالک باشگاه داشته باشد، این است که زنوزی با تفکر سرمایه دارانه و با روش خرج پول کارش را پیش می برد و آخر کار او زندان است، درست مثل هدایتی.
بدون اینکه بخواهم از طرف یک شخص حقیقی پاسخی به این همکارم بدهم به چند نکته کوتاه اشاره میکنم تا قضاوت را به خوانندگان محترم واگذارم.
۱ – صادقانه بگویید تیم های ورشکسته تهرانی(پیروزی.استقلال ) بغیر از پول صرف هزینه های بیشتر چه چیزی برتر از امثال تراکتورسازی داشته و دارند؟ آیا مثلا تفکر فوق مدرن فوتبال فولاد اصفهان را متحول کرد یا تزریق دلارهای نفتی از بیت المال ؟اگر تزریق پول بد است چرا برای این سه تیم نور چشمی خوب است؟
۲ – از تجویز اخلاقی این دوست کاملا مشخص است که عملا ایران را خلاصه در چند شهر میداند و هرچه در تهران و اصفهان میگذرد را خوب و هرآنچه در بقیه شهرها می گذرد را غلط و ناصحیح میداند.
مثلا آنجاییکه نوشته تزریق سرمایه به باشگاه محکوم به شکست است و تنها یک مثال برای اثبات سخنش آورده، یاد این جمله می افتم که چون در یک اتاق عمل مریضی فوت کرده، همه بیمارستان ها را باید جمع کرد.
۳ – این روزنامه نفتی دولت نوشته تفکر سرمایه داری اشتباه است.این بنده خدا فراموش کرده نگاهی به وزرای کاخ نشین مولتی میلیاردر دولت متبوعش بیندازد تا دچار گزافه گویی نشود.
البته از دولت و روزنامه هایش که یک روز(دم انتخابات ها)اصلاح طلب میشوند و شش ماه اصولگرای رادیکال، جز این تشویش ها انتظاری نیست و قاعدتا نباید سخنانش مبنای قضاوت باشد.
۳ – فوتبال امروز یکی از پرسودترین بیزینس های دنیاست و اتفاقا مالکان باشگاه های مدرن و فوق حرفه ای دنیا نه فوتبالیست ها بلکه اقتصاددانان و یا سرمایه داران حرفه ای هستند. بنابراین هرچه سرمایه گذاری در این رشته بیشتر باشد آورده های بیشتری هم بدنبال خواهد داشت.لذا بهتر است انرژی خود را بجای تنظیم ساعت هایتان برای بازگشت به قلب تحجر تیم داری دولتی ، کمی منصفانه به آینده نگاه کنید و دست از شیطنت بردارید.
صلاح مملکت و ورزش مانند هر عرصه دیگری واگذاری واقعی به بخش خصوصی است .
نهایتا اینکه این نوشته های سفارشی بیشتر علیه ملت عمل میکنند تا علیه یک کارخانه یا یک سرمایه دار.

غلامرضا منصوری

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
مدیر وب سایت Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین پر امتیازترین
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز