روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
عملکرد موفق شهرداری در مناسب سازی محیط برای معلولان

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز عملکرد شورای شهر و شهرداری تبریز در مواجه با آسیب های اجتماعی و همچنین مناسب سازی محیط شهری برای معلولان را موفق دانست.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه علنی این هفته شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام این مطلب اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری تعامل، عملکرد و همکاری خوبی در مناسب سازی محیط برای معلولان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از خود نشان داده اند.
دبیری با گرامیداشت هفته بهزیسنی و تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان بهزیستی فعالیت های گسترده ای را در کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی داردو طیف گسترده ای از شهروندان را تحت پوشش دارد.
وی افزود: طبیعتا این سازمان به تنهایی قادر به حل معضلات موجود نیست به همین دلیل شهرداری تبریز و شورای شهر در سالیان اخیر تعامل بسیار خوبی با بهزیستی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی داشته است که باید تداوم داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان با تاکید بر رسیدگی به مشکلات اقشار آسیب پذیر اظهار داشت: هماهنگی و همکاری ارگان ها و سازمان ها برای حل مشکلات و آسیب های اجتماعی ضروری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز