روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 469
  • 769
  • 1,387,471
عملیات احداث پل اتصال پارک بهاران و پارک عباس میرزا با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی

از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز عملیات احداث پل عابر پیاده اتصال پارک بهاران و پارک عباس میرزا با بیش از ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتباط قسمت شمالی و جنوبی اتوبان شهید کسائی جهت تردد بدون حادثه عابرین پیاده، پل اتصالی عابرگذر پارک بهاران با پیشرفت چشمگیر و بسیار مطلوب ۵۵ درصدی و اتمام مراحل شمع گذاری در حال احداث است و این پل در ضلع جنوبی اتوبان شهیدکسائی به ضلع شمالی اتوبان و به پارک عباس میرزا متصل می شود.
شهردار منطقه دو با عنوان اینکه عملیات فنداسیون پل ارتباط پارک بهاران و پارک عباس میرزا رو به اتمام می باشد افزود: مراحل ساخت عرشه این پل در محل کارگاه شهرداری منطقه دو هم اکنون در حال انجام است.
رسول موسائی در توضیح اهداف و جزئیات احداث پل عابر پیاده متصل کننده پارک بهاران و عباس میرزا توضیح داد: با عنایت به اینکه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان همراه با فراهم نمودن ایمنی لازم و حفظ سلامتی آنان از سر لوحه های فعالیت این شهرداری به شمار می رود و با توجه به اینکه اتوبان شهیدکسائی یکی از مسیرهای مهم کلانشهر تبریز و از ورودی های پرتردد این کهن شهر محسوب می شود، به منظور جلوگیری از تصادفات وسایل نقلیه عمومی و با هدف تامین عبور و مرور بدون حادثه شهروندان، پل اتصالی عابرگذر پارک بهاران و عباس میرزا که ارتباط این ۲ پارک را فراهم خواهد کرد، در حدود ۲۰ میلیارد ریال هزینه دربرخواهد داشت.
بنابه گفته شهردار منطقه دو، پل عابرگذر بهاران بطول ۱۱۰ متر و عرض ۵ متر احداث می شود که پس از بهره برداری، موجبات دسترسی آسان و بدون حادثه شهروندان، مسافرین و گردشگران برای استفاده از پارک های بهاران و عباس میرزا را فراهم خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز