روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 586
  • 693
  • 1,436,735
عملیات دال گذاری ترافیکی کانال « ساری زمی »

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه از اتمام عملیات اجرائی دیواره سنگی هر دو ضلع کانال ساری و تداوم دال گذاری ترافیکی قسمتی از این مسیل خبرداد و گفت: کانال ساری زمی منتهی به ضلع جنوبی کنارگذر شهیدکسائی که به منظور جلوگیری از سرریز آبهای حاصل از بارش های فصلی بطول ۴۰۰ متر به اجرا در آمده بود، به مرحله دال گذاری رسیده است.
شهردار منطقه دو با عنوان اینکه قسمتی از این پروژه دفع آبهای سطحی با استفاده از دال های بتنی پوشش داده می شود افزود: از سوی تلاشگران حوزه عمران منطقه به منظور تسهبل عبور و مرور وسایل نقلیه شهری و تردد آسان شهروندان از روی کانال، قسمتی از این مسیل با استفاده از دال های ترافیکی پوشش داده می شود.
بنابه گفته خوشنواز، انجام آسفالت ریزی کناره های مسیل ساری زمی، احداث دیواره سنگی و کف سازی داخل کانال از فعالیت هایی بشمار می آید که برای احداث این پروژه به انجام رسیده است.
در ادامه شهردار منطقه ۲ افزود : با توجه به قرار گرفتن در فصل بارش های پائیزه، عملیات پاکسازی و لایروبی محلات کوی دادگستری از سوی تلاشگران حوزه خدمات شهری این منطقه به منظور جلوگیری از سرریز آبهای سطحی، توسط اکیپ مخصوص تنظیف به اجرا درآمده است. بنابه این گزارش، در این عملیات محله های سهند کوی دادگستری طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی حوزه خدمات شهری منطقه دو، تنظیف، پاکسازی و لایروبی می شود.
گفتنی است: ادامه عملیات تنظیف در سایر کوی های تجت پوشش شهرداری منطقه دو در یک برنامه ریزی منسجم تداوم خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز