عملیات زیرسازی و بهسازی معابر شهرداری منطقه ۷ تبریز

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله کوی ۱۰ متری صبا واقع در آخرخیابان ابوذر آخماقیه به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محل شده بود، عملیات جدول گذاری ، ساماندهی و اصلاح آبروها این محل به اتمام رسیده و در حال حاضر عملیات زیرسازی آن جهت شروع آسفالت ریزی در حال اجراست.
طول این کوچه ۵۰۰ متر می باشد که در عملیات عمرانی آن نسبت به تعویض جداول ، ساماندهی و اصلاح آبروها اقدام شده که این امر باعث می شود هدایت آب های سطحی و … به صورت مناسب صورت گیرد.
شهردار منطقه اظهار داشت : امیدواریم با اتمام این عملیات، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.
وی افزود: اهالی این کوچه چندین سال بود که با مشکلات عدیده ای در این محل روبرو بودند که وضعیت نامناسب بهداشتی در این محل باعث ایجاد مشکلات فراوانی شده بود که خوشبختانه امروز شاهد مرتفع شدن این مسایل در این محل هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از