روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 917
  • 969
  • 1,385,193
عملیات مسلحانه دستگیری قاچاقچی فراری

راننده خودروی پژو پارس که یک قاچاقچی فراری از زندان بود، در جریان تعقیب و گریز مسلحانه در خیابان‌های مشهد، هنگام فرار از دست مأموران به سوی پلیس تیراندازی کرد که در جریان این تعقیب و گریز دو تن از افسران مصدوم شدند.
هنگامی که این قاچاقچی و همدستش خلاف مسیر بلوار حر در شهرک شهید رجایی در حال فرار بود نیروهای بسیج به او ظنین شدند و دستور ایست دادند.
سرهنگ بوستانی فرمانده انتظامی مشهد گفت:‌ اما این فرد هنگام فرار تیراندازی کرد و با همراهش به فرار ادامه داد. همان موقع خودرو گشتی کلانتری شهید رجایی نیز به محل حادثه رسید و به راننده پژو دستور ایست داد ولی با ادامه فرار سرنشینان خودرو پژو، طرح مهار به اجرا درآمد.
سرانجام مأموران خودرو پژو را پس از طی مسافتی در خیابان حر ۱۹ پس از آنکه با یک موتورسیکلت و چند خودرو دیگر برخورد کرده بود، متوقف کردند اما یکی از سرنشینان پژو با استفاده از شلوغی ناشی از تجمع شهروندان در محل موفق به فرار شد و راننده نیز به قصد فرار به صورت دنده عقب به سمت ۲ افسر پلیس حرکت کرد و با هر دو مأمور پلیس برخورد و آنها را مجروح کرد.
سرهنگ بوستانی با اشاره به برخورد خودرو به این ۲ مأمور گفت: با تلاش یکی از مأموران متهم که در محل نیز ۲ تیر هوایی شلیک کرده بود، دستگیر شد.
به گفته وی جست‌وجوی پلیس برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد و ۲ افسر مصدوم پلیس به مراکز درمانی انتقال یافتند که خوشبختانه حالشان مساعد است.
وی گفت: متهم چندی قبل به اتهام حمل موادمخدر دستگیر شده بود که از ششم خرداد به مرخصی چند روزه رفته و فراری شده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز