روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 678
  • 884
  • 1,046,923
عملیات ۲ پروژه مهم پارک پزشکان و گلکار توسط شهرداری منطقه۱ تبریز

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 1 کلانشهر تبریز ،قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک از اجرای عملیات دو پروژه مهم پارک پزشکان و گلکار در سطح این حوزه خبر داد.

بر اساس این گزارش قربانیان بیان داشت: چند پروژه مهم در سه ماهه اول سال جاری کلنگ زنی گردید که در حوزه ایجاد پارک و فضاهای سبز و بسترسازی برای اوقات فراغت خانواده‌ها و افزایش سرانه این فضاها بود که پارک پزشکان و گلکار از جمله این پروژه ها بودند.
شهردار منطقه یک گفت: هم اکنون این دو پارک در مرحله عملیاتی قرار گرفته‌اند و پیشرفت‌های قابل توجهی را شاهدیم و معاونت های عمرانی و خدمات شهری توسط اکیپ های مختلف اقدامات مربوطه را انجام می دهند.
وی اشاره نمود : این پارکها می توانند روح تازه ای را در سطح منطقه بویژه مسیرهای گلکار و ضلع شرقی و غربی آن دمیده و جلوه خاصی به آن بخشد و قصد ما این است که همزمان این پروژه‌ها را به پیش برده تا بتوانیم به زودی شاهد بهره‌برداری از آنها باشیم.
هم چنین رامین نصرا…پور معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک از اجرای توزیع آسفالت در مسیر خیابان بیلانکوه شرقی خبر داد.
بر اساس این گزارش نصرا… پور اعلام داشت : با توجه به برنامه ریزی آسفالت مسیر های مختلف سطح حوزه نسبت به نیاز آنها و اولویت اجرایی محلات، اقدامات وسیعی انجام پذیرفته و صدها تن آسفالت در آن محلات توزیع گشته است و این روند همچنان تداوم دارد.
وی گفت: یکی دیگر از مسیرهایی که در برنامه کاری بود و هم اکنون توسط این معاونت اجرایی شده است کوچه حلاج یوسفی واقع در بیلانکوه شرقی بود که در دستور کار قرار گرفته و توزیع آسفالت در آن انجام پذیرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز