روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 169
  • 702
  • 1,334,370
عمل به فرامین رهبری، تولید قدرت می کند

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت تولید قدرت در کشور برای افزایش بازدارندگی، گفت: عمل و تبعیت از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری، تولید قدرت می کند.
غلام عسکر کریمیان در آئین معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان شبستر، با تاکید بر اهمیت تولید قدرت برای نظام جمهوری اسلامی، اظهار کرد: تولید قدرت برابر با بازدارندگی است و یکی از راهکارهای تولید قدرت، خوب عمل کردن، گوش دادن و به هنگام عمل کردن به اوامر رهبری است.
وی افزود: مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی ثابت می کند هر جا در کنار رهبری بوده‌ایم موفق عمل کرده ایم و اکنون نیز وحدت و انسجام همراه با تقویت روحیه استکبار ستیزی و شهادت طلبی نقطه قوت و اقتدار نظام اسلامی است.
کریمیان با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن بی تفاوت کردن مردم به ویژه جوانان نسبت به اوضاع کشور است، گفت: باید همچون شهدا در همه عرصه‌ ها وارد عمل شده و نسبت به هویت و اساس نظام بی تفاوت نباشیم و با روحیه و عمل جهادی پای انقلاب بایستیم.وی به نقش مهم و تعیین کننده نخبگان و فرهیختگان جامعه در پیشرفت کشور اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف و رسالت های مهم و اصلی نخبگان و فرهیختگان هر جامعه، گفتمان سازی و تبیین اصول و آرمان‌ های حاکم است.
کریمیان ادامه داد: اگر نخبگان داخلی پس از دستورات و سخنرانی‌های رهبری دست به کار نشوند، دشمن دست به کار شده و سخنان رهبری را بر اساس میل و هدف خود، تفسیر و معنی می‌ کند.
وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راه حل مشکلات مردم در بحث معیشت است، اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب چندین سال پشت سر هم بر مقوله اقتصاد مقاومتی تاکید داشته اند، اما به علت غفلت مسئولان، دشمنان در این عرصه تلاش کردند.
فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه دشمنان با همه توان وارد عرصه نبرد نرم با ایران شده ‌اند و مسیر حرکت و نفوذ دشمن روشن است، گفت: همانند دوران دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی توان و آمادگی کافی برای مقابله با دشمن را دارد در حالی که مسئولان نهادهای ذیربط به علت غفلت‌ها نمی‌ توانند ظرفیت‌ها را عملی کنند.
کریمیان اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس مردم با احساس تکلیف دینی و آگاهی تمام در جبهه ها حضور یافتند و امروز نیز اگر شرایطی به وجود بیاید مردم، آرمان‌ های انقلاب را به منافع شخصی خود ترجیح می‌ دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز