روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 547
  • 814
  • 1,336,283
عمو پورنگ این روز‌ها چه می‌کند؟

در گزارش زیر به جدیدترین فعالیت‌های “عمو پورنگ” پس از پایان فصل دوم مجموعه تلویزیونی “محله گل و بلبل” می‌پردازیم.
داریوش فرضیایی یا همان “عمو پورنگ” بچه‌های ایران زمین این روز‌ها و با تمام شدن فصل دوم مجموعه تلویزیونی “محله گل و بلبل” مشغول انجام دادن بخشی از فعالیت‌های شخصی مربوط به خود است.
فصل دوم مجموعه “محله گل و بلبل” در اردیبهشت ماه سال جاری به پایان رسید و قسمت‌های ضبط شده این مجموعه نیز پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به پخش خود پایان داد.
در گفت و گویی که خبرنگار ان چندی پیش با نعیمه نظام دوست بازیگر نقش “مامان نیاز” در مجموعه تلویزیونی “محله گل و بلبل” ترتیب داده بود، به این موضوع اشاره شد که با توجه به درخواست بیشمار علاقمندان به این مجموعه امکان تولید فصل سوم آن وجود دارد.
نظام دوست همچنین به این نکته اشاره کرده بود که در صورت تولید فصل سوم این مجموعه، این اقدام با کمی فاصله زمانی انجام خواهد شد چرا که گروه سازنده پس از پایان ضبط فصل دوم این اثر به زمانی برای استراحت نیاز دارند.
“عمو پورنگ” در روز‌هایی که روی آنتن تلویزیون نیست، فعالیت‌هایی مانند سر زدن به کودکان بیمار بستری شده در بیمارستان‌ها و همچنین سفر کردن به نقاط مختلف را در برنامه اش قرار می‌دهد.
داریوش فرضیایی همچنین چند روز قبل جشن تولد خود را جشن گرفت و بچه‌های ایران زمین تولد عموی مهربانشان را به او تبریک گفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز