روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 638
  • 790
  • 1,326,846
عنوان کتاب : خاطرات یک فرماندار نویسنده : دکتر رضا عبادی

این کتاب با قطع وزیری در ۹ فصل و ۳۰۰ صفحه توسط انتشارات ستوده در بهار ۱۳۹۶ به چاپ رسیده است .
دکتر رضا عبادی نویسنده اثرمتجاوز از دو دهه خدمت پیوسته در فرمانداری های استان آ ذربایجان شرقی یکی از با سابقه ترین فرمانداران کشور بوده و اولین فرماندار بعد از انقلاب است که در اقدامی قابل تحسین خاطرات خود را مکتوب نموده است .
این کتاب با ترسیم فضای دهه شصت تا حدود اواخر دهه هشتاد با مستند سازی برخی رویداد های سیاسی و اجتماعی به کارکرد دستگاه های اجرایی و عمومی محلی و رفت و آ مد مقامات عالی کشور به شهرستان های محل خدمت اشاره نموده است .
تجارب مدیریتی و پرداختن به تک نگاری های تاریخی و اجتماعی و شخصیت های سیاسی و فرهنگی امکان بهره برداری پژوهشی در این اثر را فراهم آ ورده است . توضیح حوادث و رخدادهای مرزی اواخر دهه شصت در جریان فروپاشی شوروی از برجستگی های موثر این کتاب است .
ریاست سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی آخرین مسئولیت دکتر رضا عبادی در استان آذربایجان شرقی می باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز