روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 632
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,970
عوامل اجرایی انتخابات باید کاملاً بی‌طرفانه عمل کنند

دبیر هیات بازرسی انتخابات آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: عوامل اجرایی باید کاملاً بی‌طرفانه و با صداقت کامل به وظایف خود عمل کرده و اخلاق، نظم و معیارهای الهی باید سرلوحه‌ی کارها قرار گیرند و فلسفه ی وجودی بازرسان انتخاباتی نیز در راستای حلب اعتماد مردم است.
محمدتقی طالبیان ، اظهار کرد: انتخابات به عنوان بزرگ ترین رخداد مشورتی و تصمیم گیری تلقی می‌شود که مردم به عنوان موثرترین عنصر آن، سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.
وی افزود: حضور پرشور ملت در صحنه‌ی انتخاباتی کشور، نشانگر عزم و اراده ی ملی است و بزرگ‌ترین حماسه‌ی سیاسی کشور به شمار می‌آید.
طالبیان گفت: حجم و وسعت انتخابات به اندازه‌ی کل ایران است؛ بنابراین باید ساز و کارهای جدی در این باره در نظر گرفته شود تا زمینه برای برگزاری یک انتخابات سالم فراهم شود.
وی تصریح کرد: اعتماد مردم و حضور پرشور آنان در انتخابات معلول نظارت و بازرسی و اجرای درست انتخابات است و برگزاری یک انتخابات سالم با ناظران و عوامل اجرایی، اعتماد مردم را تضمین می‌کند.
دبیر هیات بازرسی انتخابات استان خاطرنشان کرد: وزارت کشور برای برگزاری سالم انتخابات، مأموران انتخاباتی را در قالب بازرسان برگزیده است و طبق مصوبات جدید، حقوق بازرسان انتخاباتی برابر با حقوق سایر عوامل اجرایی اعم از مجریان و ناظران خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز