روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 188
  • 1,596
  • 1,022,233
عکس‌های «اکسیدان» بیشتر از صحنه‌های فیلم است

مهدی دلخواسته از روند عکاسی فیلم «اکسیدان» و همچنین همکاری خود با فرزاد موتمن در پروژه «سراسر شب» صحبت کرد.
مهدی دلخواسته عکاس سینما در گفتگو با خبرنگاران درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: چندی پیش برای عکاسی در فیلم سینمایی «سراسر شب» به کارگردانی فرزاد موتمن قرارداد بسته بودم و قرار بود این فیلم ۱۵ تیرماه کلید بخورد، اما هنوز نمی دانم که این اتفاق رخ می دهد یا نه.
وی با اشاره به دیگر فعالیت هایش گفت: من عکاسی فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی را هم انجام داده‌ام که این فیلم در حال حاضر روی پرده است. با توجه به اینکه «اکسیدان» یک فیلم تجاری و کمدی است باید صحنه ها را به همین صورت عکسبرداری می کردیم.
دلخواسته عنوان کرد: برخی از صحنه هایی که ما از آنها عکس تهیه کردیم اصلا در فیلم وجود ندارد، از همین رو ما به بازیگران می گفتیم که چه حالت هایی به خود بگیرند تا عکس تهیه کنیم.
این عکاس سینما در پایان اظهار کرد: همانطور که گفتم «اکسیدان» یک فیلم کمدی و تجاری است و از همین رو عکس هایی خارج از فیلمنامه تهیه کردیم که بتوان در طراحی پوستر و … نیز استفاده کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز