روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 193
  • 721
  • 1,335,115
عکس یادگاری بلای جان زن و مرد جوان

زن جوانی هنگام گرفتن عکس خانوادگی به لب کانال آب «زیاران» در شهرستان آبیک قزوین رفت اما ناگهان سقوط کرد. همان موقع مرد جوانی که از بستگانش بود خود را برای نجات به درون کانال انداخت ولی هر دو غرق شدند.
به‌دنبال این حادثه هولناک، جست‌و‌جوهای گسترده امدادگران برای یافتن اجساد غرق شدگان آغازشد ولی هیچ ردی از زن و مرد جوان به‌دست نیامده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین درباره چگونگی وقوع حادثه گفت: «عده‌ای از مسافران که نسبت فامیلی و خانوادگی هم داشتند بعد از ظهر روز جمعه در حاشیه کانال آب «زیاران» به صف ایستاده بودند تا عکس سلفی خانوادگی بگیرند. اما زن جوانی پایش لغزید و به داخل کانال آب سرنگون شد. همان موقع برادرشوهرش برای نجات او خود را به آب انداخت اما او هم غرق شد.
پس از این حادثه امدادگران در آب‌های کانال که به پشت سد زیاران جریان دارد به جست‌و‌جو پرداختند ولی اثری از پیکرهایشان نیافتند.
با این حال جست‌و‌جو‌های غواصان در آب‌های کانال همچنان ادامه دارد و هنوز پیکرهای غرق‌شدگان پیدا نشده است.
به گفته وی ۷ تیم عملیاتی، چهار غواص از هلال احمر و چهار نفر از نیروهای آتش‌نشان همچنان در حال جست‌و‌جو برای یافتن دو قربانی هستند.
حال آنکه احتمال دارد پیکرهای قربانیان از طریق جریان آب کانال به سد زیاران منتقل شده باشد که در صورت پیدا نشدن اجساد دو قربانی، آب سد تخلیه خواهد شد.
طبق آمار طی ۴ ماه گذشته ۱۴ نفر در کانال‌ها، رودخانه‌ها و سد زیاران در استان قزوین غرق شده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز