روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 622
  • 420
  • 1,436,078
غرب تبریز از اهمیت بالایی برخوردار است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده گفت: با دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز حفاری ۲ هزار و ۷۰۰ متر مسیر لوله‌گذاری ایستگاه خط یک مترو قراملک به منظور هدایت آبهای زیرزمینی انجام می شود. با اجرای این پروژه آبهای زیرزمینی این محدوده و تلفات آب اجرای پروژه خط یک مترو در حوزه شهرداری منطقه ۶ جمع آوری و برای آبیاری فضای سبز منطقه غرب تبریز مصرف خواهد شد.
شهردار منطقه ۶ کلانشهر تبریز، با اشاره به کاهش سطح آبهای زیرزمینی و افزایش مشکل کمبود آب در سالهای اخیر بر اهمیت صرفه جویی و مدیریت مصرف بهینه آب تاکید کرده و گفت: شهرداری تبریز در این زمینه پیشگام بوده و با ترویج فرهنگ صرفه جویی آب بین شهروندان و پرسنل شهرداری در زمینه مدیریت مصرف نیز اقدامات لازم را انجام داده است.
هم چنین سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز با اشاره به اهمیت حوزه این منطقه در ورودی غرب تبریز گفت: حوزه غرب تبریز به دلیل واقع شدن در سه مبدا ورودی زمینی، ریلی و هوایی و قرار داشتن در مسیر دروازه اروپا از اهمیت بالایی در زمینه زیباسازی و حفظ منظر شهری و توسعه فضای سبز عمومی دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز