روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 87
  • 857
  • 1,393,380
غفور: نگران هستم که باز هم مصدوم شوم

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: نگرانی من این است که به خاطر آماده نبودن، باز هم دچار مصدومیت شوم.
امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: من امسال بر خلاف سال‌های گذشته به دلیل مصدومیت‌هایی که داشتم، نتوانستم آن طور که می‌خواهم تمرین کنم. به همین خاطر مصدومیت من به طور کامل برطرف نشده و به صورت کامل تمرین نمی‌کنم.من در پست حساسی بازی می‌کنم چون بار حمله تیم روی این پست است. امیدوارم با کمک سایر بازیکنان بتوانیم خوب بازی کنیم و نتیجه آن را هم بگیریم.من به خاطر مصدومیت حدود ۵۰ روز بدون تمرین بودم و نمی‌توانستم ناگهان میزان آمادگی خودم را به صددرصد برسانم ولی در هر حال بیشتر از توان خود م نیرو گذاشتم و وقت صرف کردم تا به آمادگی برسم. با این حال هنوز از حد ایده‌آل مورد نظرم خیلی فاصله دارم ولی نسبت به انتظاری که از من می‌رفت، خیلی بهتر عمل کردم.
وی گفت: نگرانی من این است که به خاطر آماده نبودن، باز هم دچار مصدومیت شوم. بدشانسی هم در کار نیست چون به هر حال مصدومیت برای بازیکن است.
بازیکن فصل پیش پیکان در پایان گفت: ما معمولاً تورنمنت‌ها را به خوبی شروع نمی‌کنیم و امسال هم در هفته نخست با ۳ تیم قدرتمند جهان یعنی ایتالیا، برزیل و لهستان بازی داریم. امیدوارم خوب بازی کنیم چون معتقدم اگر عملکرد خوبی داشته باشیم، نتیجه هم خواهیم گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز