روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,552
  • 1,696
  • 1,392,413
فاصله از خدمت تا خیانت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای ‘قلیل’ و ‘خودسر’ در روز قدس، گفت: تخریب گران بدانند میان خودجوش و خود سرفاصله از راه به بیراهه است، فاصله از ‘خدمت’ تا ‘خیانت’ است.
سیدرضا صالحی امیری افزود: شگفت انگیز است که در روزی که رژیم صهیونیستی و جنایاتش باید محکوم می شد، جماعتی قلیل، بهانه ای برای بیگانگانی مهیا کردند که همواره سعی داشته اند تاثیر شعارها و راهیپمایی باشکوه روز قدس را کم رنگ کنند.
وی ادامه داد: مردم و بالاخص جوانان عزیز، نیک می دانند که توهین به منتخب ملت توهین به شعور مردم است. روحانی رییس جمهور همه مردم ایران است و توهین به او که اینک نماد مردمسالاری دینی در کشور محسوب می شود، خشکاندن نهال دموکراسی در ایران است.
روز قدس برای ما هم روز تاریخی است، هم روزی است که تفکر و روحیه انقلابی خود را نشان می‌دهیم و همچنین روزی است که با منافع ملی ما گره خورده است. روز قدس همواره روزی بوده است که فارغ از گرایش‌ها و سلایق، در صفوف به هم فشرده وحدت و انسجام خود را به رخ کشیده‌ایم.
و باز هم در جای جای ایران سربلند تصویر زیبای انسجام ترسیم شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز