روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 286
  • 826
  • 1,439,552
فاطمه حسینی: ترکیب وزرای پیشنهادی پاسخگوی انتظارات مردم نیست

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وزرای پیشنهادی تاکید کرد که محدودیت های سیاسی برای معرفی وزرا وجود نداشته است.
فاطمه حسینی با اشاره به ترکیب سیاسی وزرای معرفی شده برای دولت دوازدهم اظهار داشت: روحانی برای پیروزی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت در حوزه های مختلف مانورهای تبلیغاتی گسترده ای داشت که مردم به دنبال همین شعارها پای صندوق های رای حضور پیدا کردند و به روحانی مجددا رای دادند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با این حال ترکیب وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم بیانگر مطالبات مردم نیست و تصور می کنم باید در چینش کابینه تغییراتی اعمال شود.
وی گفت: دیدگاه سیاسی وزرای یکی از معیارهای ارزیابی کابینه است اما توانمندی، کارآمدی و شایستگی در اولویت بررسی قرار دارد که برای این منظور برنامه های وزرای پیشنهادی و سوابق کاری و تحصیلی افراد در مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
این نماینده مجلس با بیان اینکه کابینه دولت دوازدهم پاسخگوی اقشار مختلف نیست، تاکید کرد: چینش کابینه پاسخگوی مطالبات زنان، اقوام و اقلیت ها و آحاد اقشار جامعه که انتظاراتی داشتند و پای صندوق های رای رفتند، نیست.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه روحانی نگاهی اعتدالی دارد با رد این موضوع که محدودیتی برای انتخاب افراد وجود نداشت اظهار داشت: لازم می دانیم در خصوص محدودیت هایی که گفته می شود شفاف سازی صورت گیرد تصور نمی کنیم که محدودیت های سیاسی در این زمینه وجود داشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز