روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 443
  • 863
  • 1,353,779
فرآوری اطلاعات در صنعت هوایی موجب افزایش قدرت می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایجاد همگرایی بین بخش های مختلف صنعت حمل و نقل هوایی، توسعه گردشگری و تجارت حمل و نقل هوایی و شناخت چالش ها صنعت هوانوردی را در شرایط کنونی مهم دانست و گفت : فرآوری اطلاعات در صنعت هوایی موجب افزایش قدرت می شود.
علی عابدزاده افزود: توافق شده کشورهای عضو ایکائو ضمن همکاری با یکدیگر شکاف های موجود در رابطه با سطح داده های ایکائو را کاهش دهند.
معاون وزیر راه وشهرسازی اضافه کرد: داشتن اطلاعات قدرت است و در واقع فرآوری این اطلاعات به افزایش قدرت و بهینه سازی فعالیت دست اندرکاران صنعت هوانوردی منجر می شود.
همچنین محمد سماوی معاون دفتر منطقه ای ایکائو اظهارداشت: صنعت حمل و نقل هوایی جهان ۱۰ میلیون شغل ایجاد کرده و سالانه ۳/۵ درصد تولید ناخالص داخلی( GDP )کشورها را تشکیل می دهد و در واقع ۶/۴ درصد مسافران جهان برای جابه جایی از صنعت حمل ونقل هوایی بهره می گیرند.
وی یاد آور شد: رشد مزبور برای یک دوره ۱۵ ساله پیش بینی شده بود ( دستیابی به سهم ۶/۴ درصدی )، اما این مهم ظرف ۱۳ سال در سطح جهان محقق شد .
معاون دفتر منطقه ای ایکائو خاطرنشان کرد: تمامی کشورهای عضو ایکائو مورد توجه این سازمان قرار دارند و برای این منظور تلاش می شود کشورهایی که بیشترین نیاز را در راه اجرای استانداردها دارند، به منظور دسترسی یکسان تمامی کشورها و اجرای صحیح رویه ها و استانداردها در سطح جهان مورد حمایت قرار گیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز