روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
فراجناحی بودن و قرار گرفتن زیرپرچم ولایت یک اصل جاری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی آذرشهر گفت: فراجناحی بودن و قرار گرفتن زیرپرچم ولایت باید یک اصل جاری باشد و همین جزو اهداف سازمان تبلیغات اسلامی است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدشهاب‌الدین حسینی اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از پرتشکل‌ترین نهادهای انقلابی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ادامه داد: همچنین جمعیت زنان فرهیخته که دبیرخانه دائمی آن در استان ما قرار دارد، ظرفیت خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه زنان است.
حسینی در بخشی از سخنان خود تاکید کرد: دلیل اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در برخی مواقع به بحث‌هایی همچون اقتصاد مقاومتی هم ورود می‌کند، آن است که اقتصاد و رواج آن لازمه گسترش دین در یک جامعه است.
حسینی با تاکید بر اینکه فراجناحی بودن و قرار گرفتن زیر پرچم ولایت باید به عنوان یک اصل در شهرستان جاری باشد گفت: اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در مسیر قرآن و اهل بیت(ع) و نیز گسترش فرهنگ آنان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز