روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 277
  • 407
  • 1,282,508
فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» منتشر شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با همکاری ستاد احیای دریاچه ارومیه استان فراخوانی تحت عنوان « دریاچه نمکین ایران من» منتشر کرد.فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» در قالب های شعر، داستان، تک جمله های ادبی ویژه کودکان و نوجوانان و نمایشنامه نویسی ویژه نوجوانان برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: فراخوان ادبی فوق در حالی منتشر می‌شود که ۵۰ نفر از نویسندگان مطرح کشوری در هجدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان در تبریز و در دیدار با مدیر دفتر منطقه‌ای ستاد احیای دریاچه‌ی ارومیه بر تاثیر خلق داستان توسط نویسندگان در خصوص موضوع دریاچه ارومیه تاکید داشتند. مساله‌ دریاچه‌ ارومیه یک مساله‌ فراملی است، مساله‌ای عمیق و تاثیرگذار که دغدغه‌ تمام نویسندگان و شاعران است و بر همین اساس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اقدام به انتشار فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» برای کودکان و نوجوانان کرده است تا دغدغه های ذهنی خود را در خصوص این مساله به روی کاغذ بیاورند.
وی مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ اسفند سال جاری عنوان کرد و افزود: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به تبریز، چهارراه لاله، انتهای بلوار فروردین، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی ارسال کنند.
یوسف‌زاده اضافه کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۴۴۱۳۱۳۱-۰۴۱ تماس حاصل کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز