روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 539
  • 814
  • 1,336,275
فراخوان طراحی در « نهضت داوطلبی تبریز ۲۰۱۸ »

فراخوان طراحی لوگو، پرچم، پوستر، کارت شناسایی، سرود و لباس برای داوطلبی تبریز ۲۰۱۸ اعلام شد. سرپرست این نهضت در خصوص شرایط طرح‌های مورد تایید گفت: لباس‌های طراحی شده اعم از تی‌شرت، پیراهن، شلوار، بارانی، کاپشن، دستکش،کفش، جوراب، چتر، مانتو، مقنعه، روسری و شال گردن اتود شده باشد و ازسویی لباس‌های زنانه و مردانه باهم هماهنگ، متناسب و چهارفصل باشد.
جواد خیابانی ادامه داد: اندازه طرح‌ها در اتود اولیه آزاد است و بعد از تایید، ابعاد اصلی مشخص می‌شود و از سویی جوایزی ویژه برای طرح برگزیده اهدا می‌شود.
علاقمندان می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های گرافیکی و هنری خود را به آدرس volunteertabriz2018@gmail.com ارسال کنند.
به دنبال تصویب ستاد تبریز ۲۰۱۸، نهضت داوطلبی در تبریز آغاز شده است و پیش بینی می‌شود که حدود پنج هزار نفر از تمامی اقشار مختلف جامعه عضو این نهضت شوند و همزمان با انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸، اعضای آن بتوانند به راهنمایی و میزبانی از گردشگران بپردازند و در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مشارکت داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز