روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 574
  • 745
  • 1,381,998
فرار نوعروس، یک هفته قبل از ازدواج

نوعروس جوان به خاطر علاقه به مردی دیگر، یک هفته مانده به جشن ازدواجش فرار کرد و در خانه ای اجاره پنهان شد. هفته گذشته مردی با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، از ناپدید شدن دختر جوانش خبر داد.
شاکی به قاضی مرشدلو گفت: ما ساکن شهرستان هستیم. چند ماهی بود دخترم با مردی عقد کرده و قرار بود بزودی به خانه بخت برود. چون شوهرش در تهران کار می‌کرد هر از گاهی برای ملاقات او نزد وی می‌آمد. چند روز پیش دخترم و دامادم برای اجاره خانه‌ای در اطراف تهران با هم از شهرمان خارج شدند. قرار بود آنها زودتر بازگردند، اما خبری از دخترم نشد. سراغ او را از دامادم گرفتیم که او اظهار بی‌اطلاعی کرد. به او مشکوک هستم و از وی شکایت دارم.
در این مرحله با دستور قضایی، داماد جوان بازداشت شد و مورد تحقیقات قرار گرفت.
او به افسر تحقیق گفت: من و همسرم چندی پیش با هم عقد کردیم. کار من تهران است و به همین خاطر خانه‌ای در تهران اجاره کردیم تا بعد از مراسم عروسی به تهران بیاییم. به اتفاق هم به تهران آمدیم و او ۱۵ میلیون تومان از من گرفت تا خانه را اجاره کند. بعد از آن تلفن همراهش خاموش شد. وقتی از یافتن او ناامید شدم به شهرمان بازگشتم.
با توجه به گفته‌های این مرد، تحقیقات ادامه پیدا کرد تا این که دو روز پیش نوعروس جوان نزد خانواده‌اش بازگشت و مدعی شد خودش فرار کرده تا ازدواج نکند.
وی برای ادامه تحقیقات به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: من در یک جشن عروسی با پسری جوان آشنا شدم و در ادامه این ارتباط به هم علاقه‌مند شدیم. می‌خواستیم با هم ازدواج کنیم اما او شرایط دلخواه خانواده‌ام را نداشت و کار و بارش رو به راه نبود. همین باعث شد خانواده‌ام به خواستگاری او پاسخ منفی بدهند. سعی کردم او را فراموش کنم که نتوانستم. سرانجام خانواده‌ام مرا به زور به عقد مرد دیگری درآوردند. نمی‌خواستم ازدواج کنم.
وی ادامه داد: به همین دلیل یک هفته مانده به جشن ازدواجمان به بهانه اجاره خانه همراه همسرم به تهران آمدیم. ۱۵ میلیون تومان از او گرفتم و با آن خانه‌ای اجاره کردم. در این مدت آنجا پنهان بودم، اما به کسی حرفی نزدم و حتی با شوهرم و خانواده‌ام تماس نگرفتم. می‌خواستم مدتی درآنجا بمانم و بعد نزد خانواده‌ام بازگردم. می‌خواستم با این کار، شوهرم مرا طلاق دهد تا با مرد مورد علاقه‌ام بتوانم ازدواج کنم. اشتباه کردم که خانواده و شوهرم را به دردسر انداختم.
با مشخص شدن این موضوع نوعروس جوان تحویل خانواده‌اش شد و به خانه بازگشت. /جام جم

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز