روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
فراز در ایستگاه شماره یازده به گسترش می‌رسد

تیم گسترش فولاد در چند سال گذشته با هدایت فراز کمالوند روزهای خوبی را سپری کرد. آبی‌پوشان تبریزی در یکی دو سال گذشته باجذب بازیکنان مطرح و بازی‌های خوبی که به نمایش می‌گذاشتند بیشتر به چشم آمدند. حالا فراز کمالوند با میراثی پر از بازیکنان مستعد و آینده‌دار گسترش فولاد را ترک کرده و راهی نفت آبادان شده است.
کمالوند در نفت آبادان نیز چند بازیکن مطرح را به خدمت گرفته و جمعی از جوانان خوب آبادانی را نیز در تیمش نگه داشته است. از سوی دیگر گسترش فولاد با جدایی چند مهره کلیدی‌اش ترکیبی جوان در لیگ هفدهم خواهد داشت. در چنین شرایطی تقابل فراز کمالوند با گسترش فولاد بسیار قابل توجه خواهد بود؛ مسابقه‌ای که بر اساس قرعه‌کشی لیگ برتر در هفته یازدهم برگزار خواهد شد.
از جمع بازیکنان فصل گذشته گسترش فولاد نیز لوسیانو پریرا، مگنو باتیستا و محسن حمیدی راهی نفت آبادان شده‌اند. ضمن اینکه داود نوشی صوفیانی نیز از نفت آبادان سابقه حضور در گسترش فولاد را دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز