روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 454
  • 761
  • 1,333,155
فراکسیون امید در مدیریت نیازمند بازنگری است

محمد عطریانفر معتقد است که فراکسیون امید در حوزه مدیریت نیازمند بازنگری و ارزیابی مجدد ظرفیت ها است.
عطریانفر گفت: ما به عنوان برخی از چهره های اصلاح طلب در جبهه اصلاحات، اطلاعات دقیقی از انچه در فراکسیون امید و پارلمان می گذرد، نداریم. اما پیام هایی که از سوی برخی نمایندگان شنیده ایم نشان می دهد عملکرد مدیریت فراکسیون امید در جریان رای اعتماد به وزرا چندان رضایت بخش نبوده است. علت این تحلیل ناشی از آن است که بخشی از نیروهای فراکسیون امید مشخصا رای خود را به چهره های مورد نظر اقای روحانی ندادند. طبیعی است که اگر مدیریت مناسب تری صورت می گرفت، شاید شخصیتی مثل آقای حجتی که عملکردش مورد تایید همه جناح ها است، رای بالاتر می گرفت یا مهندس بیطرف که از چهره های موفق دولت اصلاحات بود، می توانست رای اعتماد بگیرد.
این تحلیلگر سیاسی خاطرنشان کرد: مجموع دیدگاه ها دلالت بر آن دارد که فراکسیون امید در مدیریت نیازمند بازنگری است و باید ظرفیت ها دوباره ارزیابی شوند و تجدید ساختار شوند تا امکان اعتماد قطعی به این فراکسیون در برخی بزنگاه ها فراهم شود.
وی با اشاره به قطعی ارتباط فراکسیون امید با جریان های مختلف در درون جبهه اصلاحات گفت: فراکسیون امید رابطه ی تناتنگی با جریان که اصلاحات که شورای عالی اصلاحات آن را نمایندگی می کند، ندارد و رابطه ی تشکیلاتی برقرار نیست. شاید بخشی از مشکلات ناشی از این ضعف ارتباط باشد.
عطریانفر در پاسخ به سئوالی در مورد برخی انتقادات نسبت به لابی گری ها گفت: این ایراد وجود دارد که بعضا شاهد بودیم برخی از نمایندگان بیش از انکه ذهنشان متوجه مسئولیت ملی و کلان خود باشد، برخی از توقعات و مطالبات شخصی یا منطقه ای خود را تعقیب می کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز