روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 619
  • 790
  • 1,326,827
فراکسیون فرش مجلس به دنبال رفع دغدغه‌های فرش‌بافان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرش دستباف ایران، رفع دغدغه فرش‌بافان کشور را از اولویت های فراکسیون فرش مجلس عنوان کرد.
به گزارش خبرنگاران بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
مسعود پزشکیان هنگام افتتاح نمایشگاه فرش دستباف ایران با اشاره به اینکه برای حمایت از صنعت فرش کشور فراکسیون فرش در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است، گفت: اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فراکسیون مذکور عضو هستند تا بتوان حمایت ویژه ای از این عرصه به عمل آورد.
نایب رئیس مجلس شواری اسلامی با تأکید بر اینکه فعالان صنعت فرش کشور باید ارتباط قوی تری با اعضای فراکسیون فرش مجلس داشته باشند تا نمایندگان از نظرات آن ها برای تصویب قوانین مورد نیاز مطلع شوند تصریح کرد: قطعا مسئله ای که به ضرر قشر فرش بافان باشد در مجلس تصویب نخواهد شد.
در این مراسم علیرضا رحیمی، علی وقف چی، محمد بیرانوندی، شهرام کوسه غراوی و محمد رضا بادامچی حضور داشتند.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران تا هفتم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز