روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 2
  • 322
  • 1,569
  • 1,020,771
فرمانداران برای جذب تسهیلات اشتغال تلاش کنند

استاندار آذربایجان شرقی از فرمانداران استان خواست تا ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و کمک برای تأمین مواد اولیه تولید، نسبت به جذب تسهیلات اشتغال در مدت باقی‌مانده از سال تلاش کنند و با حضور دائمی در بین مردم، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات جامعه قرار گیرند.
مجید خدابخش در نشست فرمانداران استان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، اظهار داشت: ضعف زیرساخت‌های فنی در سامانه‌های الکترونیک، تمرکزگرایی و عدم تفویض اختیار به استان‌ها و برخی ناهماهنگی‌های بین دستگاهی از جمله عوامل تشدید مشکلات در شرایط فعلی است.
وی خاطرنشان کرد: با وجود این مشکلات که بسیاری از آنها هم خارج از اختیار استان است ما به عنوان مدیران دولتی همه تلاش خود را برای حمایت از فعالان اقتصادی و حل مشکلات اقتصادی استان به کار گرفته‌ایم.
خدابخش با اشاره به اینکه باید نسبت به بهبود شرایط امیدوار باشیم و به مردم هم امید بدهیم، افزود: در این شرایط سخت برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی ما با تمام ظرفیت کار می‌کنند که امیدوارکننده است؛ البته مشکلاتی هم در بخش تولید هست که باید با مدیریت صحیح حل شود.
وی اظهار داشت: بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی در اثر فشارهای خارجی و تحریم‌هاست؛ در داخل کشور هم موانعی برای دولت ایجاد می‌شود که همه این عوامل باید در نظر گرفته شود.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر حضور مستمر فرمانداران در واحدهای صنعتی و تولیدی و رصد وضعیت آنها، گفت: بهترین کاری که در این شرایط باید انجام دهیم کمک به تأمین مواد اولیه تولید و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است.
مجید خدابخش، روند پرداخت تسهیلات اشتغال در استان را مطلوب توصیف کرد و افزود: سرمایه‌گذاری در شرایط کنونی خدمت بزرگی برای کشور است و همه باید تلاش کنیم تا تسهیلاتی که دولت برای توسعه و رونق تولید و اشتغال در نظر گرفته در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد.
خدابخش همچنین با اشاره به تحرکاتی که در فضای مجازی برای ایجاد اخلال در آرامش جامعه مشاهده می شود، فرمانداران استان را به حضور دائمی و سازنده در بین مردم، بالا بردن سعه صدر و پذیرش انتقادها و گلایه‌های مردم و آگاهی کافی از مسائل و مشکلات جامعه توصیه کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز