روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۳
روزنامه ساقی آذربایجان
فرمانداران موفق استان اردبیل ماندگار می شوند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: فرمانداران موفق این استان در پست خود ماندگار شده و افراد ناموفق جای خود را به فرمانداران کارآمد و توانمند می دهند.
علی نواداد در نشستی با ائمه جمعه شهرهای خلخال ، کلور ، هشجین افزود: هدف از استفاده از ظرفیت مدیریتی فرمانداران موفق و توانمند، ارتقای سطح خدمات ارائه شده به مردم در عرصه های مختلف بوده و این امر شامل حال بخشداران و معاونان فرمانداران شهرستان های مختلف این استان نیز می شود.
وی با بیان اینکه در انتخاب ، معرفی و انتصاب فرمانداران و بخشداران جدید استان از عجله و شتاب پرهیز خواهد شد، گفت: با هیچ کس عقد اخوت در زمینه انتصاب افراد در پست های مختلف سیاسی در استان نبسته ایم و هر گونه انتخاب بر اساس شایسته سالاری و توانایی مدیریتی افراد صورت خواهد گرفت.
نواداد همچنین افزود: فرماندار خلخال از جمله فرمانداران موفق استان است که برای پیشرفت این منطقه اقدامات خوبی انجام داده است. او با بیان اینکه حل مشکلات مردم و جامعه نیازمند پای کار بودن همه مسئولان زیرمجموعه سه قوه کشور و همدلی همه مردم و مسئولان استان است گفت: هدایت های معنوی ائمه جمعه می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز