روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
اجرای بیش از ۶۰ پروژه عمرانی توسط شهرداری مراغه

مهندس احمدی در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی شهرداری مراغه از اجرای بیش از ۶۰ پروژه عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ورزشی توسط شهرداری مراغه خبر داد.
اعضای شورای اسلامی شهر مراغه در یک برنامه کاری به بازدید پروژه های عمرانی شهرداری مراغه پرداخته و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری در این بازدید که آقایان دکتر احمد ملکی و ناظم عزیزی منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر مراغه نیز حضور داشتند شهردار مراغه در خصوص نحوه پیشرفت ، اجرا و تخصیص بودجه پروژه ها اطلاعات کافی و جامع را در اختیار حاضرین قرار داد.
شهردار مراغه در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه اعضای شورا به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گفت : هم اکنون بیش از ۶۰ پروژه عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ورزشی از سوی شهرداری مراغه در نقاط مختلف شهر در حال اجراست که حرکت محکم و مقتدرانه شهرداری در راستای اجرای این پروژه ها و تامین منابع مالی مورد نیاز ، حاصل حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و اتحاد و همدلی مجموعه مدیریت شهری مراغه می باشد.
مهندس محمدرضا احمدی افزود : شهرداری مراغه توانسته است با بهره گیری از توان همکاران شهرداری و استفاده از راهنمائی های اعضای محترم شورای شهر و نخبگان مراغه از بروز کمترین وقفه در روند اجرایی پروژه های شهرداری و همچنین خدمات مستمر اداری و خدماتی شهرداری جلوگیری به عمل آید .
وی نگاه همه جانبه و یکپارچه به توسعه شهری و توزیع عادلانه امکانات در نقاط و محلات مختلف شهر و توجه ویژه به مناطق محروم برای تامین زیرساخت های شهری را امری مهم در اداره شهر دانسته و بر تلاش جدی به منظور تقویت اقتصاد شهری با انجام برنامه ریزی های لازم تاکید کرد .
شهردار مراغه پایانه جدید مسافربری مراغه را به عنوان بزرگترین و مهمترین پروژه شهری یاد کرده و گفت: این پایانه با هدف ساماندهی حوزه حمل و نقل برون شهری بار و مسافر مراغه در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع ، زیربنای ۴ هزار متر مربع با صرف اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری در حال اجرا بوده که با توجه به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی آن انتظار می رود ظرف یک ماه آتی شاهد افتتاح وبهره برداری از آن باشیم.
شهردار مراغه از پروژه های پارک دوم بانوان ، ساماندهی و بهسازی خیابان شهید بهشتی ، تعریض پل میدان شهرداری ، خیابان ۳۵ متری حد فاصل میدان دانشجو در گلشهر و میدان الغدیر در انتهای ۴۸ متری ، جایگاه سوخت فرودگاه سهند ، پل فلزکاران ، خیابان دسترسی به استادیوم ورزشی جدید ، کمربندی غربی ، مرمت خانه تاریخی خیابانی ، مسیرگشایی و احداث بلوار ۵۵ متری دانشگاه ، احداث مسیر دسترسی روستای قره برقع ، پوشش کانال پسته جو ، ساماندهی و بهسازی محله همت ( زینال آباد ) ، پارک امیر کبیر ، منبع دو منظور میدان دانشجو ، مسیر گشایی و احداث اب نمای رفوژ وسط خیابان و ساماندهی محوطه آثار تاریخی به عنوان بخشی از پروژه های عمرانی شهرداری مراغه نام برد که همینک در دست اجرا می باشند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز