روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 267
  • 1,575
  • 1,392,703
فرمانده سپاه عاشورا: تصویر خشن از فرهنگ دفاع مقدس ظلم بزرگ و نابخشودنی است

فرمانده سپاه عاشورا با انتقاد از کسانی که ترویج فرهنگ اصیل دفاع مقدس را مترادف با خشونت طلبی فرض می کنند، گفت: ارایه تصویری خشن از فرهنگ پر از مهر و لطافت دفاع مقدس ظلم بزرگ و نابخشودنی در حق رزمندگان و شهدای این دوران افتخارآمیز است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان در مراسم تجلیل از خادمین شهدا و دست اندرکاران پشتیبانی از اعزام کاروان های راهیان نور آذربایجان شرقی، افزود: کسانی که برای دفاع از میهن اسلامی و ملت خود هشت سال مداوم در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کرده و با نثار جان خود هرگز اجازه اشغال خاک کشور را به بیگانگان ندادند، خشونت طلب هستند؟
کریمیان ، فرهنگ سرخ شهادت طلبی و سبز مهدویت را دو بال بزرگ و عاشقانه پرواز تشیع به سمت سعادت دنیوی و اخروی دانست و اظهار کرد: بر همین اساس انقلاب اسلامی در برهه های مختلف تاریخی و در رویاروئی های گوناگون با دشمنان، سربلند و موفق بیرون آمده و آنها را به زانو درآورده است.
وی ادامه داد: در دوران هشت سال دفاع مقدس نه تنها به فرموده امام راحل صدور انقلاب اسلامی میسر شد، بلکه به خوبی یاد گرفتیم که برای ادامه موفقیت ها و ایستادگی در برابر نظام سلطه باید روی پای خود بایستیم، چون مردم ایران زمین درس وفاداری و رشادت در راه اهداف عالی را از ائمه اطهار (ع) و مکتب امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل آموخته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز