روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 595
  • 745
  • 1,382,019
فرمانده سپاه عاشورا: مردم مستضعف در عرصه های انقلاب حضوری پررنگ داشته اند

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به سخن تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه صاحبان اصلی انقلاب کوخ نشینان هستند، گفت: حضور مردم مستضعف در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی طی ۳۸ سال گذشته پررنگ بوده است.
سردار غلام عسکر کریمیان در همایش یاد یار با حضور مددجوان کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی، افزود: تقابل جبهه استکبار و انقلاب اسلامی از سال ۱۳۴۲ شروع شد که نقش اصلی در آن را کوخ نشینان و مردم مستضعف بر عهده داشتند.
وی با بیان اینکه مرفهین بی درد هیچ وقت به فکر انقلاب و دفاع از ارزش های آن نبوده اند، اظهار کرد: نظام اسلامی آنچنان که باید نتوانسته است حق مردم مستضعف را به خوبی ادا کند، در حالی که می توانست با استفاده از پتانسیل های موجود و ثروت های خدادادی معیشت این قشر را تامین کند.
کریمیان با اشاره به اینکه عدالت یکی از شعارهای مهم انقلاب اسلامی بود که هنوز به آن دست نیافته است، گفت: مسئولان باید به دنبال عدالت علوی باشند نه عدالت نسبی و باید توجه داشت که به خاطر همین اجرای عدالت نسبی است که فقرا، فقیرتر شده اند.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد و معیشت مردم طبق توصیه مقام معظم رهبری مهمترین اولویت کشور است، افزود: یکی از اساسی ترین پایه های قدرت نظام اسلامی پشتیبانی مردم است و اگر خدای نکرده این پشتیبانی نباشد، نظام از بین می رود.
کریمیان ، بهترین راه مبارزه با آمریکا را خدمت بی منت به مردم دانست و افزود: باید چنان قدرتی را در کشورمان ایجاد کنیم که دشمن جرات نزدیکی به مرزهای ما را نداشته باشد.
وی با بیان اینکه نظام اسلامی باید بسترهای لازم برای بهبود معیشت مردم را فراهم کند، یادآور شد: روحیه استکبار ستیزی و شهادت طلبی و امیدواری به تشکیل حکومت جهانی اسلامی حضرت مهدی(عج) دو بال پرواز شیعه هستند و دشمن می خواهد از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی این دو بال را بشکند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز