روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 632
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,970
فرمانده سپاه عاشورا: مردم مستضعف در عرصه های انقلاب حضوری پررنگ داشته اند

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به سخن تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه صاحبان اصلی انقلاب کوخ نشینان هستند، گفت: حضور مردم مستضعف در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی طی ۳۸ سال گذشته پررنگ بوده است.
سردار غلام عسکر کریمیان در همایش یاد یار با حضور مددجوان کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی، افزود: تقابل جبهه استکبار و انقلاب اسلامی از سال ۱۳۴۲ شروع شد که نقش اصلی در آن را کوخ نشینان و مردم مستضعف بر عهده داشتند.
وی با بیان اینکه مرفهین بی درد هیچ وقت به فکر انقلاب و دفاع از ارزش های آن نبوده اند، اظهار کرد: نظام اسلامی آنچنان که باید نتوانسته است حق مردم مستضعف را به خوبی ادا کند، در حالی که می توانست با استفاده از پتانسیل های موجود و ثروت های خدادادی معیشت این قشر را تامین کند.
کریمیان با اشاره به اینکه عدالت یکی از شعارهای مهم انقلاب اسلامی بود که هنوز به آن دست نیافته است، گفت: مسئولان باید به دنبال عدالت علوی باشند نه عدالت نسبی و باید توجه داشت که به خاطر همین اجرای عدالت نسبی است که فقرا، فقیرتر شده اند.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد و معیشت مردم طبق توصیه مقام معظم رهبری مهمترین اولویت کشور است، افزود: یکی از اساسی ترین پایه های قدرت نظام اسلامی پشتیبانی مردم است و اگر خدای نکرده این پشتیبانی نباشد، نظام از بین می رود.
کریمیان ، بهترین راه مبارزه با آمریکا را خدمت بی منت به مردم دانست و افزود: باید چنان قدرتی را در کشورمان ایجاد کنیم که دشمن جرات نزدیکی به مرزهای ما را نداشته باشد.
وی با بیان اینکه نظام اسلامی باید بسترهای لازم برای بهبود معیشت مردم را فراهم کند، یادآور شد: روحیه استکبار ستیزی و شهادت طلبی و امیدواری به تشکیل حکومت جهانی اسلامی حضرت مهدی(عج) دو بال پرواز شیعه هستند و دشمن می خواهد از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی این دو بال را بشکند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز