روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 396
  • 721
  • 1,335,318
فرهاد رهبر: واحدهای دانشگاه آزاد باید از حالت جزیره ای خارج شوند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی اکنون بصورت جزیره ای اداره می شوند که باید این مسئله مدیریت و از این حالت خارج شود.
فرهاد رهبر در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران افزود: این دانشگاه نیروهای توانمند را برای نظام جمهوری اسلامی ایران تربیت کرده و از کادر قوی برخوردار است، بنابراین تلاش بر این است که از وجود همین کادر استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه برخی مدیران پیغام داده‌اند که جایگاه‌ آنها در دانشگاه با آمدن تیم جدید متزلزل است و به همین دلیل کاری در حوزه خود انجام نمی‌دهند، اظهار کرد: اشخاصی که قرار است در این دانشگاه نباشند به اطلاع‌شان رساندیم و مدیرانی که به آنها پیامی داده نشده در جایگاه خود هستند و با برنامه‌ریزی کار خود را پیش می‌برند.
رهبر تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از قطب های آموزشی مهم است و باید مدیران توانمند تلاش بیشتری برای ارتقای توسعه کیفی این دانشگاه کنند.
معاون علوم پزشکی تهران نیز در این مراسم گفت: براساس تصمیمات جدید هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، حداکثر افزایش شهریه برای دانشجویان گروه پزشکی ورودی‌های سال جدید، ۱۰ تا ۱۲ درصد لحاظ شده و برای ورودی‌های سال ۹۵ و قبل از آن در شهریه پایه افزایشی وجود ندارد.
محسن نفر افزود: در جلسه اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی که ۲۲ مرداد ماه برگزار شد، مقرر شد شهریه پایه و متغیر برای داوطلبان گروه پزشکی سال ۹۶ در شهرستان حداکثر ۱۰ درصد افزایش شهریه داشته باشد.
وی اظهار کرد: برای دانشجویان گروه پزشکی در تهران نیز ۱۲ درصد افزایش شهریه لحاظ شده و بر اساس این تصمیم، برای ورودی‌های گروه پزشکی سال ۹۵ و قبل، افزایش شهریه پایه لحاظ نشده و فقط در شهریه متغیر ۱۰ درصد افزایش خواهند داشت. پردیس‌های خودگردان نیز ۱۰ درصد افزایش شهریه دارند و این درحالیست که پردیس‌های خودگردان در تهران برای سال ۹۶ نیز ۱۲ درصد افزایش شهریه داشته‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز