روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 363
  • 721
  • 1,335,285
فرهنگ‌‌سازی نحوه پذیرایی از توریست ۲۰ سال زمان می‌‌برد

شهرام دبیری گفت: ما باید در این فرصت بتوانیم زیرساخت‌ها را فراهم‌ سازیم و شاید فرهنگ‌ سازی ۲۰ یا ۳۰ سال به طول انجامد.شهرام دبیری نیز در جلسه کمیته فرهنگی اجتماعی شورای سیاست‌گذاری تبریز ۲۰۱۸ که در ساختمان استانداری آذربایجان‌‌‌شرقی برگزار شد، با اشاره به تعیین وظایف کارگروه‌ها و کمیته‌ها، اظهار داشت: به نظرم باید هر کارگروهی که تشکیل می‌شود، وظایفش را نیز مشخص کنیم و بدانیم چه در خواستی از این کارگروه‌ها خواهیم داشت.
وی افزود: باید بدانیم که چگونه این کارگروه‌ها می‌تواند در صورت جذب گردشگر اقدام کند و چه برنامه‌هایی را در دستور کار قرار خواهد داد تا گردشگران زیادی در تبریز ۲۰۱۸ به این شهر اضافه شود.
وی با اشاره به توریسم سلامت در تبریز، خاطرنشان کرد: کارگروه‌هایی تشکیل داده شود تا بتوانیم تقویم و رویدادهای فرهنگی، اقتصادی و عمرانی در سال را هرچه قدر که می‌توانیم به تبریز آوریم؛ باید تعدادی از برنامه را پیگیر باشیم، چراکه بسیاری در طول سال مکان و زمان برنامه مشخص می‌شود و لازم است برای جذب گردشگران، اقدامات تأثیرگذاری در خصوص توریسم سلامت انجام گیرد.
وی در پایان بیان کرد با اینکه تبریز ۲۰۱۸ یک هدف نبوده، بلکه یک آغازی برای جذب توریسم در استان و شهر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز