روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 101
  • 639
  • 1,435,137
فروش سلاح های قلابی

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری مرد اسباب بازی فروشی خبر داد که اسلحه‌ های قلابی را به باند‌های تبهکاران می‌فروخت.
سرهنگ عباسعلی ابراهیمی در گفتگو با خبر نگاران اظهار داشت:چندی پیش گزارشی به دست مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش رسید که در یک مغازه اسباب بازی فروشی صاحب مغازه اقدام به فروش اسلحه‌ های قلابی که شباهت زیادی به اسلحه‌های واقعی دارد، می‌کند.
وی افزود: با توجه به حساسیت ماجرا مأموران کلانتری تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه آغاز کردند و با کنار هم گذاشتن همه سرنخ‌های به دست آمده سرانجام موفق به شناسایی مغازه موردنظر در منطقه قیطریه تهران شدند.
سرهنگ ابراهیمی گفت:با شناسایی مغازه مورد نظر مأموان با هماهنگی‌های لازم موفق به دستگیری مرد مغازه دار و کشف ۲۰ اسلحه قلابی که شباهت زیادی به اسلحه‌های واقعی و جنگی داشت شدند.
رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش افزود:مرد مغازه دار در همان بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد و گفت: این اسلحه را که از مبادی قاچاق وارد کرده بود به باند‌های تبهکاران می‌فروخته تا از این اسلحه‌ها در زورگیری‌ های شبانه و سرقت منازل استفاده کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات برای شناسای افرادی که از مرد مغازه دار اقدام به خرید این اسلحه‌ ها کرده اند، افزود: بار‌ها به اصناف توصیه شده است که تجهیزان شبه نظامی و به خصوص اسلحه‌ هایی که بسیار شبیه اسلحه واقعی هستند را به فروش نرسانند، همچنین از شهروندان نیز درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده این نوع موارد بلافاصله موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز