روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 1,575
  • 1,392,857
فروش سهام بانک رفاه به بازنشستگان تامین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فروش سهام بانک رفاه به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: فروش سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری را شروع کرده ایم و قرار است بهترین هلدینگ ها را برای ارتقاء وضعیت زندگی به بازنشستگان واگذار کنیم.
‘علی ربیعی’ با بیان اینکه مردم در انتخابات اعلام کردند دوست دارند در شرایط صلح و ارامش در کنار هم کار کنند ، گفت: محو فقر و نابرابری را باید در ذیل عقلانیت پیگیری کنیم.
وی مهمترین پیام انتخابات را اجماع عمومی دانست و تاکید کرد: نهادینه شدن مدارا و عقلانیت انتخاب بزرگی است.وزیر رفاه یادآور شد: در هر انتخاباتی عده ای غمگین و عده ای شاد می شوند.
ربیعی با اشاره به برخی بی اخلاقی ها که در دوران انتخابات ریاست جمهوری پیش آمده بود، اظهار امیدواری کرد که این بی اخلاقی ها و اتهام زدن ها فقط در این یک ماه انتخابات بوده باشد و در چهار سال پیش رو ادامه نیابد.اما از نظر من به عنوان وزیر کار مهمترین موضوعی که در این انتخابات ریاست جمهوری مورد توجه بود فقر و اشتغال به منصه افکارعمومی کشیده شد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: به نظر من گفتمان یاد شده یک برکت بود و باید تلاش کنیم نابرابری را در کوتاه مدت کاهش دهیم و در بلندمدت آن را محو کنیم.
ربیعی با بیان اینکه من وزیر بیکاران هم هستم ، گفت: باید تلاش کنیم که بیکاری را در چهار سال پیش رو کاهش دهیم و باید در حوزه رفاه از کمک های صدقه ای به سمت توانمندسازی انسان ها گام برداریم.وی با بیان اینکه تمام تلاش دولت تدبیر این بود که شرایط بازنشستگان را بهبود بخشد، افزود: متاسفانه نابرابری از گذشته زیاد بود و این فاصله باید در زمان طولانی تری به حداقل برسد. همچنین تلاش شد که از اموال کارگران در تامین اجتماعی حمایت شود به گونه ای که امانتدار اموال آنان باشیم. تمام تلاش مسوولان حوزه کار این است که شرایط معیشت مردم را به گونه ای بهبود دهند که مردم راحت تر زندگی کنند.
ربیعی همچنین از افزایش ۵۵ درصدی تشکل ها در دولت تدبیر خبر داد و گفت: موفقیت دولت دوازدهم در گرو مثلث جامعه، تشکل ها و دولت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز