روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۸/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 960
  • بازدید دیروز: 907
  • کل بازدید ها: 463,564
فروش سهام بانک رفاه به بازنشستگان تامین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فروش سهام بانک رفاه به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: فروش سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری را شروع کرده ایم و قرار است بهترین هلدینگ ها را برای ارتقاء وضعیت زندگی به بازنشستگان واگذار کنیم.
‘علی ربیعی’ با بیان اینکه مردم در انتخابات اعلام کردند دوست دارند در شرایط صلح و ارامش در کنار هم کار کنند ، گفت: محو فقر و نابرابری را باید در ذیل عقلانیت پیگیری کنیم.
وی مهمترین پیام انتخابات را اجماع عمومی دانست و تاکید کرد: نهادینه شدن مدارا و عقلانیت انتخاب بزرگی است.وزیر رفاه یادآور شد: در هر انتخاباتی عده ای غمگین و عده ای شاد می شوند.
ربیعی با اشاره به برخی بی اخلاقی ها که در دوران انتخابات ریاست جمهوری پیش آمده بود، اظهار امیدواری کرد که این بی اخلاقی ها و اتهام زدن ها فقط در این یک ماه انتخابات بوده باشد و در چهار سال پیش رو ادامه نیابد.اما از نظر من به عنوان وزیر کار مهمترین موضوعی که در این انتخابات ریاست جمهوری مورد توجه بود فقر و اشتغال به منصه افکارعمومی کشیده شد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: به نظر من گفتمان یاد شده یک برکت بود و باید تلاش کنیم نابرابری را در کوتاه مدت کاهش دهیم و در بلندمدت آن را محو کنیم.
ربیعی با بیان اینکه من وزیر بیکاران هم هستم ، گفت: باید تلاش کنیم که بیکاری را در چهار سال پیش رو کاهش دهیم و باید در حوزه رفاه از کمک های صدقه ای به سمت توانمندسازی انسان ها گام برداریم.وی با بیان اینکه تمام تلاش دولت تدبیر این بود که شرایط بازنشستگان را بهبود بخشد، افزود: متاسفانه نابرابری از گذشته زیاد بود و این فاصله باید در زمان طولانی تری به حداقل برسد. همچنین تلاش شد که از اموال کارگران در تامین اجتماعی حمایت شود به گونه ای که امانتدار اموال آنان باشیم. تمام تلاش مسوولان حوزه کار این است که شرایط معیشت مردم را به گونه ای بهبود دهند که مردم راحت تر زندگی کنند.
ربیعی همچنین از افزایش ۵۵ درصدی تشکل ها در دولت تدبیر خبر داد و گفت: موفقیت دولت دوازدهم در گرو مثلث جامعه، تشکل ها و دولت است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز