روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 444
  • 721
  • 1,335,366
فروش مرکز تجاری در زعفرانیه با سند جعلی

یک جاعل حرفه‌ای که با جعل اسناد مالکیت متعلق به یک مرکز تجاری در شمال تهران قصد داشت آن را به قیمت ۱۰میلیارد تومان بفروشد، دستگیر شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، در ادامه اقدامات پلیس آگاهی در خصوص کنترل مجرمان سابقه‌دار و حرفه‌ای ، کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از مجرمین سابقه‌دار این اداره که بارها توسط این اداره دستگیر شده و آخرین بار نیز در اوایل سال جاری و به اتهام جعل اسناد دستگیر و روانه زندان شده بود، به تازگی و با تأمین قرار قانونی از زندان آزاد شده و در حال حاضر در زمینه فروش اسناد مجعول فعالیت خود را از سر گرفته است.
با شناسایی مخفیگاه علیرضا متولد ۱۳۵۲ در محدوده میدان ملت، کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی به این محل مراجعه و در بازرسی از مخفیگاه متهم موفق به کشف مقادیر متنابهی اسناد و مدارک مالکیتی به همراه ده‌ها عدد امهار متعلق به مراکز مختلف نظامی، انتظامی، قضایی، دفاتر مختلف اسناد رسمی، اتحادیه‌ها، اداره ثبت، وزارتخانه‌های مختلف، مراکز آموزشی مربوط به دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش، بیمارستانها و …. شدند.
در بازرسی از اسناد مجعول بدست آمده از مخفیگاه متهم، کارآگاهان موفق به شناسایی سند مالکیت متعلق به یک مرکز تجاری در منطقه زعفرانیه شدند که متهم با جعل اسناد متعلق به این ملک و معرفی خود به عنوان مالک قصد داشته تا آن را به فروش رساند.
در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اداره سیزدهم با شناسایی این واحد تجاری در منطقه زعفرانیه به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد تومان، اطلاع پیدا کردند که مالک حقیقی آن مدت‌ها پیش فوت کرده و متهم قصد داشته تا با سوء استفاده از همین موضوع و با تهیه اسناد مجعول اقدام به فروش این ملک کند که پیش از هرگونه اقدام در این خصوص دستگیر شد.
سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: تحقیقات از متهم در مراحل اولیه قرار داشته و برابر هماهنگی بعمل آمده با شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۳ تهران،متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز