روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 93
  • 721
  • 1,335,015
فروش ملک ۱۰ میلیارد تومانی با سند جعلی

پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی به بهانه فروش ملک کلنگی در شهرک غرب خبرداد.
براساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده از مدتی پیش و به‌دنبال ارجاع دو نفر از شهروندان به اداره چهاردهم پلیس آگاهی پایتخت تحت رسیدگی قرارگرفت که اعلام کردند یک ملک کلنگی را به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان خریداری کرده‌اند و به جای بخشی ازپول، هفت دستگاه آپارتمان در میرداماد و سعادت‌آباد به فروشندگان داده‌ و بقیه پول را هم به صورت نقد پرداخته‌اند. شاکی‌ها درادامه گفتند بعد از اینکه اسناد چهار دستگاه آپارتمان را به نام فروشندگان انتقال دادیم و پول نقد را پرداخت کردیم، قصد تخریب ملک کلنگی را داشتیم که متوجه شدیم سند مالکیت فروشندگان جعلی است و اصالت ندارد.پس از اظهارات این دو مالباخته، تیمی از مأموران اداره چهاردهم برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. پس از تحقیقات تخصصی، تمامی افرادی که چک‌های خریداران را از بانک‌ها برداشت کرده بودند، احضار شدند ولی در بررسی‌های بعدی مشخص شد هیچ یک از این افراد، متهمان اصلی پرونده نیستند تا اینکه سرانجام کارآگاهان موفق به دستگیری یکی ازمتهمان شدند. وی در بازجویی‌ها به کلاهبرداری با استفاده از سند جعلی اعتراف کرد و تحقیقات برای دستگیری سایر همدستانش ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز