روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
فروش ۲۰ میلیاردی «نهنگ عنبر»

جدیدترین آمار فروش فیلم‌ها در حالی از سوی پخش‌کنندگان اعلام شده است که فعلا پخش‌کننده فیلم مهران مدیری ترجیح داده است،فروش آن را اعلام نکند و بقیه فیلم‌ها نیز با فروش‌های ۳ میلیاردی،۵ میلیاردی و… به اکران‌شان ادامه می ‌دهند.
علی سرتیپی پخش‌کننده فیلم‌های سینمایی «رگ خواب»، «برادرم خسرو»، «ساعت ۵ عصر» و «نهنگ عنبر» در گفتگو با ایسنا درباره آمار فروش هفتگی فیلم‌ها گفت: تا کنون فیلم‌های سینمایی «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله با فروش ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در ۵۲ سالن، “برادرم خسرو” با فروش ۲ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان و “نهنگ عنبر” با فروش ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی به اکران خود ادامه می‌دهند.
او در ادامه افزود که آمار فروش فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» به کارگردانی مهران مدیری اعلام خواهد شد.
حبیب اسماعیلی پخش‌کننده فیلم سینمایی «اکسیدان» آمار فروش این فیلم سینمایی را با داشتن بیش از ۱۰۰ سالن در تهران و شهرستان ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: با وجود آنکه ۵ هفته از آغاز اکران فیلم سینمایی «اکسیدان» گذاشته است اما با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و فروش آن در یک سیر صعودی قرار گرفته است.
غلامرضا فرجی، آمار فروش فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» ساخته‌ی پوران درخشنده را با در اختیار داشتن ۱۳ سالن در تهران و ۳۳ سالن در شهرستان، ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرد که از این مقدار ۸۰۰ میلیون تومان به آمار فروش در شهرستان‌ها اختصاص دارد و همچنین فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» منوچهر هادی با اکران در ۱۱ سالن در تهران و ۱۰ سالن در شهرستان تا کنون ۳۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.
وی آمار فروش فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» را به تفکیک در روز چهارشنبه ۲۲ میلیون تومان و در روز پنج شنبه ۳۸ میلیون تومان اعلام کرد.
همچنین فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» در روز چهارشنبه به فروش ۵ میلیون و پنج شنبه ۹ و نیم میلیون تومان دست یافت.
آمار فروش «پا تو کفش من نکن» ساخته‌ی محمد حسین فرحبخش که از چهارشنبه به نمایش درآمده نیز درحال پیگیری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز