روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
فساد سازمان‌دهی شده در شهرداری تهران!

پسر ارشد آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی درباره مبارزه با فساد و رشوه‌‌خواری در شهرداری تهران گفت : یک‌سری از فسادها در شهرداری تهران اقدامات برخی افراد برای پیروزی برخی پیمانکاری در مناقصات است یا کارشناسی‌های غیراصولی که متاسفانه این اقدامات سازمان‌دهی شده است و باید با کمک نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برخورد شود. یک‌سری فسادها نیز رایج شده بحث زیرمیزی است و این کار برای سرعت دادن به کار مردم است.
عضو شورای‌شهر تهران با بیان اینکه قوانین و بخشنامه‌های شهرداری بسیار زیاد است، گفت: ازدیاد این بخشنامه‌ها باعث شده مجریان برای اجرای آنها راهکارهای زیادی داشته باشند. با هوشمند کردن شهرداری و مکانیزه کردن آن و کم کردن بخشنامه‌ها می‌توانیم جلوی این فسادها را بگیریم.
هاشمی هم چنین درباره بدهی شهرداری تهران نیز توضیح داد: بدهی شهرداری تهران چند صورت است. یک‌سری از این بدهی‌ها به پیمانکاران است و یک‌سری دیگر بدهی به موسسات‌دولتی مانند بیمه‌ها است. یک‌سری بدهی نیز داریم که در شهرداری معروف به هلوگرامی یا تراکم‌فروشی است و در اختیار یک‌سری افراد است که در حقیقت پیش‌خور کردن شهر است. در کل بدهی شهرداری تهران بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز