روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 117
  • بازدید دیروز: 888
  • کل بازدید ها: 525,620
فساد سازمان‌دهی شده در شهرداری تهران!

پسر ارشد آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی درباره مبارزه با فساد و رشوه‌‌خواری در شهرداری تهران گفت : یک‌سری از فسادها در شهرداری تهران اقدامات برخی افراد برای پیروزی برخی پیمانکاری در مناقصات است یا کارشناسی‌های غیراصولی که متاسفانه این اقدامات سازمان‌دهی شده است و باید با کمک نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برخورد شود. یک‌سری فسادها نیز رایج شده بحث زیرمیزی است و این کار برای سرعت دادن به کار مردم است.
عضو شورای‌شهر تهران با بیان اینکه قوانین و بخشنامه‌های شهرداری بسیار زیاد است، گفت: ازدیاد این بخشنامه‌ها باعث شده مجریان برای اجرای آنها راهکارهای زیادی داشته باشند. با هوشمند کردن شهرداری و مکانیزه کردن آن و کم کردن بخشنامه‌ها می‌توانیم جلوی این فسادها را بگیریم.
هاشمی هم چنین درباره بدهی شهرداری تهران نیز توضیح داد: بدهی شهرداری تهران چند صورت است. یک‌سری از این بدهی‌ها به پیمانکاران است و یک‌سری دیگر بدهی به موسسات‌دولتی مانند بیمه‌ها است. یک‌سری بدهی نیز داریم که در شهرداری معروف به هلوگرامی یا تراکم‌فروشی است و در اختیار یک‌سری افراد است که در حقیقت پیش‌خور کردن شهر است. در کل بدهی شهرداری تهران بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز