روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 108
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,446
فضاسازی‌های غیرمنصفانه‌ای علیه خدمتگزاران شهر در جریان است

شهردار تبریز بر لزوم استمرار تلاش و ممارست مجموعه مدیریتی شهر، بدون توجه به حواشی تاکید کرد و گفت: پیمان خدمت‌‌رسانی شهر، بدون تاثیرپذیری از فضاسازی‌ها ادامه خواهد داشت.
صادق نجفی، در جمع مدیرن و شهرداران مناطق با بیان این مطلب، تاکید کرد: علی‌رغم فضاسازی‌های غیرمنصفانه‌ای که از سوی برخی محافل، علیه خدمتگزاران شهر در جریان است، هیچ عاملی نباید انگیزه مسئولیتی شهر را تحت‌الشعاع قرار دهد.
وی متذکر شد: شهروندان بهترین ناظران و تحلیل‌گران شهر هستند و اقدامات اثرگذار سال‌های اخیر در بخش‌های مختلف عمران، خدمات، پروژه‌های زیست‌محیطی و حمل‌‌ونقل، به خوبی در معرض ارزیابی مستمر شهروندان واقع شده است.
نجفی خطاب به مدیران شهرداری متذکر شد: هیچ عامل و آتیه‌ای نباید در روحیه خدمت و مسئولیت‌پذیری، خلل ایجاد کند؛ برنامه‌های خدمات محله‌ای، بازدید از محلات سطح شهر، تکریم ارباب رجوع و طرح‌های فرهنگی و آموزشی تعطیلات تابستانی، باید تا رسیدن به نقطه مطلوب هدایت شود.
شهردار تبریز با تاکید بر این اظهار کرد: بسترهای مناسبی که برای توسعه مترو به خصوص در خطوط یک و دو ایجادشده، باید با جدیت هر چه بیشتر به نقطه مطلوب برسد، گفت: هدفگذاری شهر، تکمیل خط ۱ در کمترین زمان ممکن است، در این صورت تاثیرگذاری مترو در ترافیک، آلودگی هوا و تسهیل شهروندان بیشتر بارز خواهد بود.
وی با تاکید بر این‌که دخالت‌دادن شهرداری به مباحث جناحی، اقدامی نسنجیده است، خاطرنشان کرد: مدیران باید از ورود به مباحث حزبی و سیاسی، پرهیز کرده و اجازه ندهند رویکردهای عمرانی و خدماتی، به مباحث حاشیه‌ای آلوده شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز