روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 673
  • 745
  • 1,382,097
فضاسازی‌های غیرمنصفانه‌ای علیه خدمتگزاران شهر در جریان است

شهردار تبریز بر لزوم استمرار تلاش و ممارست مجموعه مدیریتی شهر، بدون توجه به حواشی تاکید کرد و گفت: پیمان خدمت‌‌رسانی شهر، بدون تاثیرپذیری از فضاسازی‌ها ادامه خواهد داشت.
صادق نجفی، در جمع مدیرن و شهرداران مناطق با بیان این مطلب، تاکید کرد: علی‌رغم فضاسازی‌های غیرمنصفانه‌ای که از سوی برخی محافل، علیه خدمتگزاران شهر در جریان است، هیچ عاملی نباید انگیزه مسئولیتی شهر را تحت‌الشعاع قرار دهد.
وی متذکر شد: شهروندان بهترین ناظران و تحلیل‌گران شهر هستند و اقدامات اثرگذار سال‌های اخیر در بخش‌های مختلف عمران، خدمات، پروژه‌های زیست‌محیطی و حمل‌‌ونقل، به خوبی در معرض ارزیابی مستمر شهروندان واقع شده است.
نجفی خطاب به مدیران شهرداری متذکر شد: هیچ عامل و آتیه‌ای نباید در روحیه خدمت و مسئولیت‌پذیری، خلل ایجاد کند؛ برنامه‌های خدمات محله‌ای، بازدید از محلات سطح شهر، تکریم ارباب رجوع و طرح‌های فرهنگی و آموزشی تعطیلات تابستانی، باید تا رسیدن به نقطه مطلوب هدایت شود.
شهردار تبریز با تاکید بر این اظهار کرد: بسترهای مناسبی که برای توسعه مترو به خصوص در خطوط یک و دو ایجادشده، باید با جدیت هر چه بیشتر به نقطه مطلوب برسد، گفت: هدفگذاری شهر، تکمیل خط ۱ در کمترین زمان ممکن است، در این صورت تاثیرگذاری مترو در ترافیک، آلودگی هوا و تسهیل شهروندان بیشتر بارز خواهد بود.
وی با تاکید بر این‌که دخالت‌دادن شهرداری به مباحث جناحی، اقدامی نسنجیده است، خاطرنشان کرد: مدیران باید از ورود به مباحث حزبی و سیاسی، پرهیز کرده و اجازه ندهند رویکردهای عمرانی و خدماتی، به مباحث حاشیه‌ای آلوده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز