روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 116
  • 814
  • 1,335,852
فضای فرهنگی جامعه مسئولیت همگان را سنگین تر کرده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز در فضایی قرار گرفتیم که با توجه به اتفاقات فرهنگی فراوان، مسوولیت دست اندرکاران سنگین تر شده است.
سید عباس صالحی افزود: توفیقات امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به برکت منابع انسانی، همیاری و مساعدت همه عوامل و دست اندرکاران در وزارتخانه و مراکز استانی سراسر کشور است.
وی با بیان اینکه بدون همدلی منابع انسانی هیچ اتفاق تازه ای در این وزارتخانه رخ نخواهد داد، افزود: ایجاد نظام انگیزشی، کارایی، ارتباطی و همچنین برقراری نظام حمایتی و معیشتی مهمترین اهداف برای ارتقا و موفقیت دستگاه فرهنگی نظام و کشو است.
وی گفت: نظریه پردازی در حوزه فرهنگی، توان مدیریت، توجه به اقتصاد فرهنگی و همچنین تجارب بی شمار و همچنین برخورداری از دانش علمی، از ویژگی خاص صالحی امیری بود و می توان او را مدیری لایق برای حل بحران در کشور نامید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز