روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
فضای «لالاکن» متناسب با کودکان است

به گفته عظیم محمدی مدیر جلوه‌های ویژه «لالاکن»، فضای این فیلم متناسب با کودکان است و روی آنها تاثیر می گذارد.
عظیم محمدی مدیر جلوه‌های ویژه فیلم سینمایی «لالاکن» به کارگردانی مصطفا قربان‌پور در گفتگو با خبرنگاران درباره این فیلم گفت: چندی پیش کار در این اثر را به پایان رساندم و فکر می کنم در حال حاضر در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی قرار دارد اما یک نسخه آن به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ارسال شده است.
وی افزود: این فیلم کودک فضای خوبی دارد و فکر می کنم می تواند با کودکان ارتباط برقرار کند ضمن اینکه ما در «لالاکن» یک فضای استودیویی داشتیم که در آن خواب یک کودک را طراحی کردیم به این صورت که او خواب برف و فضای مه آلود و بارانی را می بیند و ما این فضاها را در فیلم گنجاندیم.
محمدی بیان کرد: ما برخی کارهای فانتزی را در این فیلم انجام دادیم تا برای کودکان قابل توجه باشد از همین رو به دنبال این بودیم که فیلم بتواند روی بچه ها تاثیر بگذارد. با توجه به حساسیت آثار کودک، این گونه سینمایی باید ضمن تاثیرگذاری روی کودکان بتواند در ذهن آنها نیز باقی بماند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز