روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 116
  • بازدید دیروز: 888
  • کل بازدید ها: 525,619
فضای کتابخانه های شهرستان جوابگوی نیاز مراجعه کنندگان نیست

رئیس کتابخانه های عمومی هشترود با بیان اینکه فضای کتابخانه های این شهرستان جوابگوی نیاز مراجعه کنندگان نیست گفت: تجهیز، توسعه و نوسازی کتابخانه ها ضروری است.
پری اسدی در جلسه کتابخانه های عمومی این شهرستان اظهار کرد: عمر قفسه های کتابخانه های عمومی هشترود بیش از ۴۰ سال بوده و نیاز است خیران در زمینه نوسازی کتابخانه ها و تجهیزات نیز ورود کنند.
وی گفت: متاسفانه کتابخانه عمومی شهر نظرکهریزی نیز وضعیت مشابهی دارد و مکان آن نیز نامناسب است در صورتیکه کتابخانه باید در مکانی ساکن و به دور از شلوغی باشد.
ناصر نادری معاون فرماندار هشترود نیز در این جلسه با اشاره به استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه پروفسور هشترودی در مکانی مشترک گفت: مکان این ۲ نهاد نامناسب بوده و مراجعه کنندگان را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.
سه کتابخانه عمومی در شهر هشترود و یک کتابخانه در نظرکهریزی وجود دارد که در مجموع ۲ هزار و ۲۰۰ نفر عضو دارند.در این کتابخانه ها ۴۶ هزار عنوان کتاب و ۵۷ هزار نسخه کتاب وجود دارد.
شهرستان هشترود با وسعت یک هزار و ۹۹۰ کیلومتر مربع در ۱۲۰ کیلومتری تبریز واقع شده و از شمال با بستان آباد، از شرق با میانه، از غرب با مراغه و از جنوب با چاراویماق همجوار است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز