روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 514
  • 814
  • 1,336,250
فعالیت تمامی خودروهای باری، شرکت محور می شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز از شرکت محور بودن فعالیت تمامی خودروهای باری در آینده ای نزدیک خبرداد و گفت: ساماندهی خودروهای باری منجر به رضایتمندی شهروندان خواهد شد.
به گزارش شهریار، فاضل نادری در دیدار با رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ساماندهی خودروهای باری در نهایت منجر به رضایتمندی شهروندان خواهد شد، ازشرکت محور بودن فعالیت تمامی این خودروها در آینده ای نزدیک خبرداد.
وی کنترل ترافیک و نظارت بر عملکرد خودروها بصورت مکانیزه در کنار عوامل پلیس راهور را ضروی دانست و افزود: سازمان حمل و نقل بار شهرداری در کنار کنترل و نظارت بر عملکرد خودروهای باری، آموزش رانندگان این خودروها را نیز از اولویت های کاری خود قرار داده است.
نادری با تقدیر از تعامل و همکاری های پلیس راهور با سازمان حمل و نقل بار، رضایتمندی عمومی از حوزه حمل و نقل شهری را ثمره نهایی این همکاری ها دانست.
در این دیدار همچنین سرهنگ مکائیلی با تاکید بر لزوم افزایش رضایتمندی عمومی بعنوان نتیجه فعالیت تمامی سازمان های فعال در حوزه های مرتبط با حمل ونقل و ترافیک، تعامل و هماهنگی تمامی این سازمان ها از جمله پلیس راهور و سازمان حمل ونقل بار را لازمه این امر دانست .
مکائیلی گفت: به منظور ایجاد رضایتمندی بین شهروندان، عوامل راهور در کنار بازرسان سازمان حمل ونقل بار بصورت هماهنگ شده و بیش از پیش نسبت به انجام وظایف قانونی خود برابر قوانین و مقررات اقدام خواهند کرد.
گفتنی است سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز بعنوان تنها متولی ساماندهی حمل و نقل بار این کلانشهر، با بیش از ۶۰ هزار خودرو باری سبک و سنگین، به منظور ایجاد نظم و انضباط ناوگان خودروهای باری نیازمند تدوین استراتژی راهبردی با هماهنگی سایر دستگاه ها و سازمان های ذیربط از جمله پلیس راهور است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز