فعالیت تمامی خودروهای باری، شرکت محور می شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز از شرکت محور بودن فعالیت تمامی خودروهای باری در آینده ای نزدیک خبرداد و گفت: ساماندهی خودروهای باری منجر به رضایتمندی شهروندان خواهد شد.
به گزارش شهریار، فاضل نادری در دیدار با رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ساماندهی خودروهای باری در نهایت منجر به رضایتمندی شهروندان خواهد شد، ازشرکت محور بودن فعالیت تمامی این خودروها در آینده ای نزدیک خبرداد.
وی کنترل ترافیک و نظارت بر عملکرد خودروها بصورت مکانیزه در کنار عوامل پلیس راهور را ضروی دانست و افزود: سازمان حمل و نقل بار شهرداری در کنار کنترل و نظارت بر عملکرد خودروهای باری، آموزش رانندگان این خودروها را نیز از اولویت های کاری خود قرار داده است.
نادری با تقدیر از تعامل و همکاری های پلیس راهور با سازمان حمل و نقل بار، رضایتمندی عمومی از حوزه حمل و نقل شهری را ثمره نهایی این همکاری ها دانست.
در این دیدار همچنین سرهنگ مکائیلی با تاکید بر لزوم افزایش رضایتمندی عمومی بعنوان نتیجه فعالیت تمامی سازمان های فعال در حوزه های مرتبط با حمل ونقل و ترافیک، تعامل و هماهنگی تمامی این سازمان ها از جمله پلیس راهور و سازمان حمل ونقل بار را لازمه این امر دانست .
مکائیلی گفت: به منظور ایجاد رضایتمندی بین شهروندان، عوامل راهور در کنار بازرسان سازمان حمل ونقل بار بصورت هماهنگ شده و بیش از پیش نسبت به انجام وظایف قانونی خود برابر قوانین و مقررات اقدام خواهند کرد.
گفتنی است سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز بعنوان تنها متولی ساماندهی حمل و نقل بار این کلانشهر، با بیش از ۶۰ هزار خودرو باری سبک و سنگین، به منظور ایجاد نظم و انضباط ناوگان خودروهای باری نیازمند تدوین استراتژی راهبردی با هماهنگی سایر دستگاه ها و سازمان های ذیربط از جمله پلیس راهور است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از