روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 200
  • 771
  • 1,433,836
فعالیت ۱۲ بانک دولتی و ۲۴ بانک خصوصی در آذربایجان شرقی

دبیر شورای هماهنگی بانک ‌های آذربایجان ‌شرقی از فعالیت ۱۲ بانک دولتی و ۲۴ بانک خصوصی و موسسه اعتباری در استان خبر داد.
عادل غلامی در جلسه شورای هماهنگی بانک های آذربایجان شرقی در تبریز با اشاره به رویکردها و اهداف شورای هماهنگی بانک های آذربایجان شرقی گفت: ۹۰ درصد اقتصاد کشور به بانک‌ها وابسته است و بانک ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند.
وی سپس با تاکید بر اینکه برای کمک به تولید و اشتغال استان نهایت تلاش خود را به کار می گیریم، ادامه داد: نسبت منابع به مصارف در بانک ‌های استان ۷۵ درصد است و رویکرد رفتاری بانک ‌ها با واحدهای تولیدی و صنعتی در دریافت مطالبه های معوق همراه با کمک و مماشات است.
غلامی با اشاره به اینکه بانک ‌های استان سهم خود را در رونق تولید انجام می دهند، گفت: بانک های استان تلاش می کنند تا در گره گشایی از تولید نقش خود را ایفا کنند.
دبیر شورای هماهنگی بانک ‌های آذربایجان ‌شرقی با تاکید بر اینکه مطالبه های معوق و مطالبه های غیرجاری بانک‌های استان ۲۶ هزار میلیارد تومان است، افزود: رعایت بهداشت اعتباری در بانک‌ ها جزو اولویت ما است.
وی به موضوع پرداخت وام ازدواج در استان نیز اشاره کرد و گفت: بانک های استان در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج رتبه نخست کشوری را دارند.
غلامی در پایان گفت: آذربایجان شرقی امسال در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر رتبه اول را کسب کرده ‌است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز