روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 99
  • 721
  • 1,335,021
فعالیت ۱۱۲ کتابخانه فعال در استان

شهرام خدائی مدیر کل امور کتابخانه های آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تعداد اعضای فعال کتابخانه ها اظهار داشت : ۱۱۱۰۵۳نفر در استان آذربایجان شرقی اعضای فعال وجود دارد وتعداد نسخه های کتاب ۲۳۶۳۳۴۱ عدد می باشد .
مدیر کل امور کتابخانه های آذربایجان شرقی بیان کرد : از نظر سرانه مطالعه کشور آمار دقیقی وجود ندارد و نیاز به تحقیق و پژوهش جامع در این زمینه احساس می شود.
خدایی گفت: در سال ۹۲ ، نود و هشت کتابخانه نهادی و ۲۹ کتابخانه مشارکتی وجود داشته که این آمار در سال ۹۷ ، به ۱۱۲ کتابخانه نهادی و ۳۱ کتابخانه مشارکتی با سایر دستگاه ها و سازمان ها رسیده است .
مدیر کل امور کتابخانه های آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۳ کتابخانه سیار در سطح استان وجود دارد خاطر نشان شد : ۳ کتابخانه سیار در سطح استان وجود دارد که با حضور در مناطق محروم و روستاهای کم برخوردار استان به ارائه خدمات کتابخانه ای می پردازند.
خدائی ادامه داد : با توجه به سیاست نهاد کتابخانه های عمومی کشور مبنی بر توسعه و ترویج عادت به مطالعه از سنین کودکی ، در تمامی کتابخانه های نهادی استان به جز یک کتابخانه ، بخش کودک ایجاد شده و به صورت فعال در حال اجرای برنامه های متنوع فرهنگی می باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز