روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 188
  • 761
  • 1,332,889
فعالیت ۳۱ شهرنت و ۷ شعبه بانک شهر در شمالغرب

سرپرست منطقه ۲ شمالغرب بانک شهر گفت: هم اکنون ۳۱ شهرنت، ۷ شعبه و ۱۷ باجه بانک شهر در استان های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل به مدردم خدمات بانکی ارایه می کنند.
صفر صلاحلو در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به تنوع خدمات الکترونیکی بانک شهر افزود: این بانک دارای ۱۶۱ شعبه در ۶۰ شهر کشور بوده و در ۱۸۱ شهر نیز ۳۵۴ شهرنت این بانک خدمات بانکی به مردم ارایه می کند.
وی با توجه به حرکت جامعه به سوی استفاده از خدمات الکترونیکی برای انجام امور اظهار کرد: این بانک پیشتاز در این عرصه بوده و به منظور رفع نیازهای مشتریان و کاهش هزینه های ایجاد و تجهیز شعبه از بسترهای الکترونیکی در این راه استفاده می کند.
سرپرست منطقه ۲ شمالغرب بانک شهر،«خوددریافت»برای دریافت پول فله ای مشتریان و همزمان نقل و انتقال به صورت الکترونیکی، «خودبانک» برای ارایه خدمات الکترونیک و اتصال مشتری به متخصصان برای انجام امور بانکی و صدور ضمانت نامه و«وب کیوسک» برای صدور کارت هدیه به مشتریان را از جمله خدمات الکترونیکی بانک شهر اعلام کرد.
صلاحلو ادامه داد: «صرافی الکترونیک» از دیگر خدمات این بانک بوده و تلاش می شود ۲ مرکز آن در فرودگاه و بازار تبریز راه اندازی شود.
سرپرست منطقه ۲ شمالغرب بانک شهر گفت: صدور کارت شهروندی، ارایه خدمات ریالی و ارزی در فراسوی مرزهای جغرافیایی، مشارکت در توسعه و عمران شهری، حمایت از توسعه و حمل و نقل شهری، مشارکت در امور اقتصادی و حمایت از بنگاه ها و واحدهای تولیدی، مشارکت در طرح های فرهنگی و پرداخت تسهیلات ازدواج از دیگر خدمات این بانک است.
سرپرست منطقه ۲ شمالغرب بانک شهر، مشارکت در اجرای طرح های پل های راه آهن، توانیز و گلکار، میدان افلاک نما، تقاطع غیر هم سطح ماران، میدان آذربایجان، پروژه آیسان و قطار شهری در تبریز و طبقه اول پل قدس در اردبیل را از جمله اقدام های بانک شهر در منطقه اعلام کرد.
وی از رشد ۱۸ درصدی منابع بانک شهر در سال جاری و کاهش معوقات این بانک خبر داد و گفت: این بانک هم اکنون جزو ۴ بانک برتر کشور بوده و در آذربایجان شرقی جزو رتبه های دوم یا سوم قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز