روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 334
  • 1,575
  • 1,392,770
فـــاجعه درخانه مرد معتاد

پدر و مادر یک کودک ۴ ساله که به خاطر مصرف شربت متادون جان باخته است با دستور بازپرس جنایی بازداشت شدند.
این درحالی است که دخترخردسال این خانواده نیز هم‌اکنون به خاطر مصرف متادون با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند.
ساعت ۲۱:۳۰ بیست و چهارم خرداد امسال مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز کودک ۴ ساله‌ای در بیمارستان لقمان تهران خبر دادند.
زن ۳۸ ساله درنخستین تحقیقات به بازپرس منافی آذر گفت: «ما ساکن ورامین هستیم ضمن اینکه پنج فرزند داشتم. حدود ساعت ۷ بعداز ظهر ۲۴ خرداد از محل کارم به خانه می‌رفتم که شوهرمعتادم با من تماس گرفت و گفت پسرمان شربت متادون خورده و بی‌حال و بی‌قرار است. بعد هم از من خواست خیلی سریع خودم را به منزل برسانم تا ایمان را به درمانگاه ببرم. وقتی پسرم را به درمانگاه بردم دکتر گفت باید معده بچه شست‌وشو داده شود و باید او به بیمارستان منتقل شود. هنوز در درمانگاه بودیم که شوهرم تماس گرفت و گفت به احتمال زیاد دختر هشت ساله‌‌مان بهناز هم متادون مصرف کرده است به همین دلیل بسرعت به خانه برگشته و بهناز را هم برداشتم و به بیمارستان لقمان در تهران رفتیم. اما متأسفانه پسرم ایمان، جانش را از دست داد و دخترکوچولویم هم بستری است. آن طورکه بهناز می‌گفت، آنها شربت متادون را از داخل یخچال برداشته و به جای آب خورده بودند.
به‌دنبال اظهارات زن جوان، بازپرس جنایی دستور بازداشت پدر و مادر بچه‌ها را صادر کرد تا تحقیقات تخصصی در این خصوص انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز