روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 283
  • 744
  • 1,382,451
فـــــرار پسرنوجوان از دام شیــــــطانی

شرور سابقه دار چند روز پس از آزادی از زندان، در حالی که در ربودن پسر نوجوانی ناکام مانده بود، در تعقیب و گریز پلیس دستگیر شد.
اوایل هفته گذشته مرد جوانی هراسان در مراجعه به پلیس آگاهی، از حمله یکی از اراذل و اوباش منطقه به پسر ۱۲ ساله‌اش خبر داد.
این مرد به کارآگاهان گفت: «پسرم صبح برای خرید از مغازه سر کوچه بیرون رفت و لحظاتی بعد سراسیمه و نگران به خانه برگشت. او گفت یکی از اراذل و اوباش منطقه قصد ربودن و آزار و اذیتش را داشته اما او موفق به فرار شده بود.»
با گزارش این واقعه، تیمی از مأموران پلیس وارد عمل شده و با زیر نظر گرفتن خیابان‌های اطراف محل حادثه، موفق شدند متهم را شناسایی کنند.
این جوان سابقه دار وقتی مأموران را دید سعی کرد فرار کند اما در محاصره پلیس دستگیر شد.
تحقیقات مقدماتی نیز نشان داد متهم به تازگی از زندان آزاد شده و سوابق متعددی هم دارد. به این ترتیب پرونده به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت.
در حالی که پرونده این شرور جوان در دست بررسی قرار داشت یکی از کسبه محل به دادسرای جنایی تهران رفت و از متهم دستگیر شده شکایت کرد و گفت: «این فرد از اراذل و اوباش منطقه است و هفته گذشته در حالی که چاقویی در دست داشت، وارد مغازه‌ام شد و با تهدید، دخل مغازه‌ام را سرقت کرد.»
با شکایت مرد مغازه دار، تعداد شاکی‌های متهم به دو نفر رسید و از آنجا که احتمال می‌رود مرد تبهکار جرایم دیگری نیز در پرونده داشته باشد، بازپرس سهرابی دستور تحقیقات تخصصی در این باره را صادر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز